Parťák, který v garáži nesmí chybět!

V garáži by obecně vzato nemělo chybět více věcí, které se vám budou hodit k udržování zahrady i domova v harmonii. Máme pro vás ale tip na prima pomocníka, pro kterého naleznete využití celoročně, ale hlavně má vlastnosti, díky kterým vám práce půjde pěkně od ruky.

Seznamte se s lehkou řetězovou bateriovou pilou. Ergonomický tvar pro držení je jistě výhodou pro každou práci, ale váha a samozřejmě kvalita během řezání dělají opravdový rozdíl. Skvělé taky je, že na jaře a létě se vám bude hodit na prořezávání větví stromů. Na podzim a skoro i v zimě se ještě na zahradě dělají úpravy, ale hlavně pokud máte krb či krbová kamna, bude pro vás požehnáním při přípravě dřeva na zátop.


Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Více informací o zahradních i úklidových pomocnících naleznete na www.karcher.cz

Publikováno: 15. 02. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková