Moderní obývací stěna: Má zásadní podíl na vzhledu pokoje

Pokud vašemu obývacímu pokoji vévodí monstrózní obývací stěna – pozůstatek z dob dávno minulých, možná je ten správný čas, abyste se ji zbavili a pořídili si novou. Vzdušnou. Nepřeplácenou. Designově atraktivní. Nabídka moderních obývacích stěn vás v tomto směru mile překvapí.

Obývací sestava je většinou nejlepší řešení

Obývací sestava obvykle slouží především pro umístění televize. V tomto ji může nahradit i televizní stolek, ale ten se obvykle rychle okouká. Mimo to nedokáže ukrýt kabely a výsledek nepůsobí tak elegantně jako v případě stěny. Navíc může nastat problém s umístěním další techniky, která je nedílnou součástí systému – třeba DVD přehrávače nebe zesilovače reproduktorů. Moderní televizní stěny nabízí skvělé řešení pro každého, kdo preferuje nepřeplácaný nábytek, jednoduché linie či minimalismus. Televizi lze umístit na komodu nebo ji přimontovat přímo ke stěně.

Sestavte si obývací stěnu podle svého vkusu

Charakteristickým znakem moderních obývacích sestav je možnost libovolného rozmístění jednotlivých prvků. Součástmi stěny bývají skříňky a police, které lze zavěsit přímo na stěnu a kdykoliv změnit kompozici. Co se týče materiálů a barev, nabídka je velmi pestrá. K nejlevnějším materiálům patří lamino, které působí solidním dojmem i navzdory nízké ceně. Velkým hitem jsou bílé obývací stěny, ovšem na své si přijdou také příznivci tmavých odstínů a klasických dřevěných dekorů. V každém případě je vhodné stěnu sjednotit s podlahovou krytinou či dekorem ostatního nábytku v místnosti. Prostor tak bude vypadat celistvě.

Když svítí, je ještě lepší

Budete-li chtít ze nové obývací stěny dostat maximum, nezapomeňte ji vylepšit efektním LED osvětlením. Garantujeme vám, že takový nábytek navodí ve vašem obývacím pokoji jedinečnou atmosféru, při které se vám bude dobře relaxovat.

Publikováno: 02. 08. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: jak vybrat obývací stěnu | moderní obývací stěny