Nadměrná přeprava nemusí být drahá ani komplikovaná

Velký náklad, který musí být nejpozději koncem týdne v místě určení. Jak si poradit, když nám osud připravil podobně delikátní problém? Jde to i elegantně, nemusíte podstupovat náročné telefonáty nebo sami někam jezdit. Předejte své starosti na bedra logistické firmy, jež se postará o všechny detaily kolem zásilky od A do Z. Na vás je jen zadat požadavky a doručovací údaje, o jakékoliv další dokumenty nebo potvrzení se už postará doručovatel…

Služby přesně na míru, rychlá doprava zaručena

V dnešní době se pro přepravu často využívá spediční firma, nicméně ta má za povinnost jen smluvně zajistit přepravu, ale nikoliv už obstarat další věci a neodpovídá ani za kvalitu. Rozdíl pak mnohdy splývá, je ale jasné, že spediční služby jsou něco jiného než spolupráce s logistickou firmou, která se postará o všechno, včetně obalového materiálu, pojištění zboží a důležitých dokladů. Jde tedy o komplexní služby spojené s přesunem zboží z místa A do místa B, tedy mezi dodavatelem a odběratelem. Děláte si starosti, protože na odbavení čeká skutečně nadměrná přeprava, jde o náklad z těžkého kovu, jehož hmotnost se počítá na tuny? Easy Logistics připraví cestu nejen po ČR, ale i napříč evropskými státy. Postará se o uskladnění zboží a vyšle s nákladem zkušený doprovod, který se spolehlivě domluví i na cestách. Výhodou je i rychlé vyřízení poptávky, obvykle jsou formality dořešeny do dvou dnů.

Až dvaadvacet metrů na délku…

Přeprava nadrozměrných zásilek je výzvou, poslat můžete až dvaadvacetimetrový výrobek, šířka přepravovaného zboží může činit až šest metrů. Plyne z toho vlastně jediné, ani opravdu velké zásilky nepředstavují žádné komplikace, nadrozměrná doprava bude rychlá a zcela v souladu s legislativou, například hmotnost zásilky pak může činit až 53 tun. Zajištění povolený je samozřejmostí, stejně jako moderní vozový park, jenž si poradí s každou výzvou.

Publikováno: 14. 12. 2020

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková