Není kalendář jako kalendář. Buďte letos originální!

Nebaví vás obyčejné papírové kalendáře? Hledáte alternativu, která by vypadala stylově v moderním bytě? Pak pro vás máme skvělý tip na vánoční dárek, který potěší každého, kdo se zajímá o bytový design a rád kombinuje praktické a dekorativní prvky. Řeč je o jedinečném stylovém kalendáři, který poslouží stejně dobře jako plánovací pomůcka i interiérová dekorace. Následující článek vám prozradí, v čem tkví jeho kouzlo.

Přírodní materiály nikdy neomrzí

Klasické nástěnné či stolní kalendáře jsou sice velmi praktické, ale v době chytrých telefonů a neustále se vyvíjejících mobilních aplikací to chce něco nového. Něco, co bude sloužit nejen jako kalendář, ale bude mít i přidanou hodnotu, kterou vám mobilní telefon neposkytne. A právě od toho tu jsou dřevěné obrazy s oddělitelným kalendáriem. Chytrá kombinace kalendáře a dřevěného obrázku poslouží dlouhá léta jako originální designový doplněk vašeho bydlení. Kalendárium na konci měsíce nebo roku snadno odstřihnete, a tak vám na zdi zůstane jen stylová dekorace.

Designový dárek pro každého

Kalendáře z broušené březové překližky budou krásným vánočním dárkem pro vaše blízké. Hodí se do každého pokoje a třeba i do kanceláře, takže potěší nejen členy rodiny, ale i kolegu či kolegyni. Vybírat je možné z řady motivů. Milovníci přírody ocení obrázky zvířat a krajinek, cestovatelé zase kalendáře s motivy známých turistických míst. Obrázky působí díky dřevěnému podkladu romanticky, takže udělají radost každé melancholické duši, která má v oblibě v přírodní materiály. Rozměry obrazů jsou nabízeny ve třech variantách – malé, střední a velké. Zapomeňte na papírové plakáty, které se snadno potrhají, nebo na předražené obrazy v rámečku a vybírejte raději dřevěné dárky. Nabídku těchto originálních kalendářů najdete například v eshopu společnosti Helma365.

Publikováno: 07. 12. 2018 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková