Lifestyle

8 věcí, které se díky jídla dozvíte o partnerovi

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Jídlo totiž o lidech vypovídá mnohé. Ať už způsob, jakým stolujeme nebo pokrmy, které preferujeme. Zde jsou důvody, proč byste měli jíst společně s partnerem.

1. Mluvíte spolu

Během toho, jak spolu večeříte, si dokážete promluvit o tom, co jste oba přežili v práci, co vás trápí, případně naplánovat společně strávené chvíle. Je to vynikající způsob, jak se jednoduše sblížit.

2. Poznáváte své chutě

Společné vaření vás naučí vybírat pokrmy a recepty tak, aby chutnaly oběma. Učíte se sladit vaše chutě i životní styl.

3. Dozvíte se o sobě více

Zjistíte, co váš partner nemá v oblibě a naopak, čím mu vykouzlíte vždy úsměv na rtech. Poznatky ze společného stolování se dají přenést i do života. Když se důkladně poznáte při jídle, budete se dobře znát i mimo něj.

4. Pravidelný rytmus

Spánek a jídlo určují denní rytmus a harmonogram člověka. Pokud se naučíte vzájemně sladit a budete snídat i večeřet ve stejnou dobu, usnadníte si tak partnerský život a údajně tak předcházíte vzájemným hádkám a nedorozuměním.

5. Vzájemná pomoc

Na přípravě jídla by měly vždy podílet oba partneři. Pokud se naučíte na takový systém, budete skvěle harmonizaci. Jeden může například vařit a ten druhý následně umyje nádobí. Vzájemná spolupráce vás naučí řešit i ledajaké jiné problémy ve vztahu a nejen přípravu večeře.

6. Jak se zpráva

Díky jídlu se můžete hodně dozvědět o člověku, se kterým jste. Způsob, jakým stoluje, zda jeho chování k číšníkem. Pozorujte ho a velmi rychle zjistíte, zda máte po svém boku slušného a inteligentního muže nebo arogantního hulváta.

7. Umí se s vámi rozdělit?

Pokud má váš partner problém podělit se s vámi o své jídlo, stejně to bude i s jinými věcmi. Bude se totiž na všechno dívat jako \“já\“ a ne \“my\“. Naopak pokud se přítel s vámi rád podělí o jídlo, dokonce si ho běžně i vyměňujete, abyste ochutnali dva různé pokrmy, můžete se těšit, že stejně to bude i ve vašem soukromí.

8. Rozmazlujte se

Jídlo je velmi dobrým prostředkem k tomu, jak druhého potěšit a trochu rozmazlit. Připravte své polovičce jeho oblíbené jídlo nebo jděte spolu na romantickou večeři. I díky jídlu dokážete udělat pro toho druhého krásné gesto lásky a dát mu najevo, že vám na něm záleží.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.