Darujte spodní prádlo nečekaným způsobem

Máte pro svůj protějšek připravené vánoční překvapení v podobě spodního prádla? Inspirujte se originálním způsobem, jak měkký dárek ozvláštnit a darovat. Poradíme vám, do čeho spodní prádlo zabalit, jak dárek naaranžovat a dozvíte se, čím dokonale překvapíte.

Postupné zmenšování krabic

Připravte svým blízkým překvapení, kdy dáte dámské a pánské spodní prádlo do malé krabičky. Tu vložíte do větší, následně ještě do větší a klidně postup zopakujte ještě třikrát. Uvidíte, že si pod stromečkem užijete spoustu legrace při hledání skrytého dárku. Vyberte krabice, které do sebe pasují a nebojte se každou originálně zabalit nebo ozdobit. Dejte si s balením dárků záležet, stejně jako se samotným výběrem spodního prádla.

Jiný tvar balíku

Překvapením může být také jiný tvar balíku. Možná vaši blízcí čekají měkký dárek v klasickém čtvercovém nebo obdélníkové podobě. Pokud jste svému protějšku vybrali bavlněné kalhotky nebo pohodlné bavlněné trenýrky, zabalte je tentokrát jinak. Zkuste například tvar koule nebo bonbónu. Přidejte i vtipný text se vzkazem, který odkazuje například na zálibu ve sladkostech a čekejte na smích a nadšení při rozbalování.

Nečekané překvapení

Pokud víte, že si váš blízký vybral oblečení nebo spodní prádlo sám a vám jej dal jen, abyste mu tento kousek zabalili, zkuste to tentokrát jinak. Vezměte si krabici od nějakého spotřebiče, o kterém víte, že jej dotyčný má a nepotřebuje. Zabalte mu prádlo například do krabice od sušáku na prádlo nebo třeba do krabice od sady hrnců. Sledujte, jak se bude nejprve divit a následně bude příjemně překvapený, že svůj vysněný dárek přece jen našel.

Oblečené spodní prádlo

Skvělým způsobem, jak darovat pánské spodní prádlo je také možnost obléct ho na sebe. Věřte, že pokud svému partnerovi vyberete pohodlné pánské trenýrky, budou slušet i vám a mohli byste je použít například jako pyžamo na spaní. Zkuste mu dát nápovědu, že si svůj dárek musí najít a když bude blízko vám, poraďte mu, že přihořívá. Zajímavým nápadem je také darovat sebe v dámském spodním prádle, věřte, že i takový dárek muži ocení.

Publikováno: 25. 11. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková