Stylové hodinky od Apple stojí za to

Moderní hodinky toho poskytují daleko více než je pouhopouhou časomíru. Jedná se v podstatě o malé počítače, jejichž schopnosti by dokázal ocenit i legendární James Bond. A mezi ty nejlepší na trhu patří Apple Watch. Měli byste do nich jít?

Shoďte pár kilo pomocí krokoměru

Všechny výrobky od společnosti Apple patří mezi technologickou i designovou špičku. Bez výjimky. Nicméně jsou i docela drahé, takže než si nové hodinky připnete na ruku, měli byste se o nich něco dozvědět. Jedná se o multifunkční zařízení, jež toho umí opravdu hodně. Jednou z nejužitečnějších funkcí je krokoměr. Pokud toužíte po štíhlejším pasu, toto je cesta, jak toho dosáhnout. Krokoměr za vás sice nadbytečný špek nezlikviduje, nicméně alespoň vám přesně řekne, jak na tom aktuálně jste. I jiné, mnohem levnější hodinky krokoměrem disponují, avšak většinou nejde o nic extra přesného. U Apple máte jistotu, že vám hodinky nebudou zobrazovat žádné zavádějící údaje.

Volání a posílání zpráv

Skrze Apple Watch se dá dokonce i úspěšně volat. Stačí je jen spárovat s příslušným mobilním telefonem. Mluvení do hodinek sice působí zvláštně pro volajícího i případné pozorovatele, ale na druhou stranu jsou neustále k dispozici, což se o telefonu rozhodně říci nedá. Komunikovat lze prostřednictvím hodinek nejen verbálně, ale rovněž i pomocí písmenek. Umožňují totiž odepisovat na SMS, případně na zprávy z Messengeru a podobných typů aplikací.

Špičkový servis

I když jsou Apple Watch skutečně vysoce kvalitním výrobkem, mohou se přeci jen poškodit. V případě, že jsou ještě v záruce, je řešení docela snadné, avšak po uplynutí záruky budete muset zajít do specializované opravny. Oprava Apple Watch může být otázkou pár minut, ale klidně i týdnů. Hodně záleží na druhu poškození. Někdy je nutné čekat na náhradní součástky relativně dlouho. Na rozdíl od mnoha jiných technologických gigantů však Apple možnost opravy alespoň nabízí. Více zajímavých informací o této problematice se můžete dozvědět kupříkladu na iwatchservis.cz.

Publikováno: 25. 03. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková