Zahradní technika na vysoké úrovni? Husqvarna vás nezklame

Přestože se letní období pomalu chýlí ke konci, práce na zahradách zdaleka nekončí. S prvními podzimními týdny začne padat listí, které je nezbytné shrabat a zlikvidovat. Tráva ještě povyroste, a tak před zazimováním zahrady je nezbytné ji ještě posekat. Jestliže jste si během prázdnin ušetřili nějakou korunu navíc, zainvestujte do kvalitního venkovního nářadí. Značka Husqvarna je ideální volbou. Husqvarna je celosvětový výrobce zahradního nářadí na střihání a udržování trávníků. Jedná se o původně švédskou společnost, která se za dobu své existence vypracovala na největší průmyslovou firmu na světě. Co všechno v jejím produktovém portfoliu najdete?

Zahradní traktory

Tradičním sekačkám, za nimiž musíte chodit, pomalu odzvonilo. Stále více zahradníků se poohlíží spíše po zahradních traktorech, s nimiž se dá zvládnout jakýkoliv druh práce. Zahradní traktory slouží především k sečení trávníku, ovšem k sehnání je i celá řada příslušenství – od přívěsných vozíků přes sněhové radlice až po kartáče. Všestranný pomocník má celoroční využití a vyznačuje se snadným ovládáním.

Řetězové pily

Velice žádané jsou mimo jiné i řetězové pily, jejichž chloubou jsou snadná ovladatelnost, šetrnost k životnímu prostředí a maximální bezpečnost. Jestliže topíte dřevem, bez řetězové pily se v zimě neobejdete. Snadno zpracujete dřevo na zimu. Dále vám taková pila pomůže s kácením stromů v lese, odřezáváním silných větví a podobně.

Křovinořezy

Kam se nedostanete se zahradním traktorem, tam použijete křovinořez. Přístroj je vhodný mimo jiné i k údržbě zeleně v parcích, sadech a sportovních areálech. Křovinořezy od značky Husqvarna jsou už natolik sofistikované, že se s nimi extrémně nenadřete. Zvládnete posekat i velkou plochu, aniž byste si stěžovali na bolesti zad, neboť křovinořezy se pyšní ergonomickým tvarem a nízkou hmotností.

Sekačky na trávu

Závěrem nesmíme zapomenout ani na robotické a benzinové sekačky s vysoce výkonnými motory. Samozřejmě nejsou tak komfortní jako traktůrky, ale někdo při sekání trávy sekačkou relaxuje.

Publikováno: 27. 08. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: zahradní technika husqvarna