Zahajte letošní motokrosovou sezónu stylově - s novými dresy

Rozhodli jste se, že letošní motokrosovou sezónu zahájíte ve velkém stylu? Bez ohledu na to, zda jste „jen“ řádně vyladili svůj bike, nebo si rovnou pořídili nový, nezapomeňte na outfit. Motokrosový dres musí sedět jako zadek na hrnec – a samozřejmě vypadat skvěle. V ideálním případě pak nahánět hrůzu ostatním. Navrhněte a nechte si ho vyrobit u jednoho z předních českých výrobců DDsport.cz. Případně vizuál nechte na zkušených graficích.

Kvalita motokrosového dresu hraje důležitou roli

Spousta jezdců význam kvality motokrosového oblečení podceňuje, ale na druhou stranu je i mnoho těch, kteří během let strávených na terénních tratích poznali, že úspěch jde ruku v ruce i se zdánlivě nepodstatnými detaily. Nicméně motokrosové dresy mezi nepodstatné detaily rozhodně nepatří - naopak by měly být vnímány jako významná část celku. Stejné je to i v jiných sportovních odvětvích: bez perfektně padnoucího oblečení s žádoucími vlastnostmi sportovec nemůže podat stoprocentní výkon. Nehledě na fakt, že originální design a týmové oblečení motokros laděné ve stejném duchu výrazně ovlivňuje morálku jednotlivých členů a motivuje je.

DDsport.cz mimo jiné obléká i Promotosport

20 let zkušeností, vlastní materiály a špičkový design

A proč se v souvislosti s dresy na motokros obrátit právě na českého výrobce DDsport.cz? Protože je vyrábí z vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují prvotřídními vlastnostmi a nadprůměrnou odolností. Za propracovaným střihem pak hledejte úzkou spolupráci s předními motokrosovými kluby.

Kdo obléká BUKSA/ADOS KTM TEAM? Můžete hádat třikrát. Přece DDsport.cz.

DDsport.cz jde při výrobě dresů dále než většina konkurence. Zkušení odborníci vyvinuli pro potřeby jezdců materiál DDcross, který je určen pro disciplíny Motocross a Enduro.

Dresu od DDsport.cz důvěřuje i elitní jezdec Jindra Hrabica.

Dresy jsou dokonalé i po stránce designu. A je jen na vás, zda využijete některý z předpřipravených návrhů, dodáte vlastní motiv, nebo si necháte vytvořit grafiku na míru. Výsledek předčí vaše očekávání. [gallery columns="2" size="full" ids="2373,2372"] Týmové oblečení motokros čítá kalhoty, mikiny, teplákové bundy, thermo prádlo, ručníky či čepice. Bližší informace o firmě, která již přes 20 let vyrábí dresy pro široké spektrum sportů, najdete na ddsport.cz.

Publikováno: 15. 04. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková