Kabelky O bag změní váš pohled na módu – začnete ji samy tvořit

Pravděpodobně to máte podobně i vy. Jedna univerzální kabelka, která se dá nosit v podstatě ke všemu, a pak solitérky – co kabelka, to jiný outfit, ke kterému se hodí. Ale existuje i jiný koncept tohoto neodmyslitelného dámského doplňku. Kabelky O bag po vás nechtějí, abyste jim přizpůsobila svůj outfit. Naopak, ony se přizpůsobí vašemu oblečení – tedy za vaší asistence.

I vy můžete být designérkou kabelek

Stačí vám trochu fantasie. Nepotřebujete být nijak zvlášť zručné. O bag kabelka totiž nemusí být zcela hotová a čeká na vaši kreativitu. Zvlášť si lze koupit tělo kabelky, vnitřní část i další komponenty, například držadla. Všechny tyto součásti pak vzájemně podle nálady kombinujte. A klidně přidejte i vlastní nápad. Vždyť O bag je fashion koncept, který k tomu doslova vybízí. Toužíte po nové kabelce hned a bez přemýšlení? I hotové kabelky O bag bez problémů pořídíte. A do tvoření se pak dejte kdykoliv později, když vás popadne kreativní chvilka.

EVA pro Evy

Všechny jsme „Evy“, které snadno propadají hříšné touze po módních kabelkách. A plastové kabelky O bag nás fascinují ještě více. Ano, jsou ze speciálního EVA plastu, z etylenvinylacetátu. Jde o bezpečný a kreativní materiál, velice příjemný na dotek, který dává těmto nádherným kabelkám dokonalý tvar a skvostné barvy. Těch je skutečně nespočet. Včetně fascinujících pastelových.

Kabelky O bag

Dámské kabelky O bag doslova vtrhly na módní scénu v roce 2015. Italské krásky fascinují zejména svojí nedodělaností, a tedy možností popustit uzdu vlastní fantasie. Prodávají se v několika modelových řadách, například O bag standard, O bag chic, O bag mini či O bag Urban. Stylovat se dají nejen díky přímo nabízeným doplňkům, ale zkusit lze i vlastní hack. Kde si lze tento skvěl fashion kousek pořídit? Český O bag store je součástí kamenné pobočky a e-shopu Different.cz. Značka skvěle zapadá do celkového sortimentu obchodu, jehož cílem je nabízet lovebrandy – tedy značky, do kterých se nejde nezamilovat.

Publikováno: 31. 01. 2019 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková