Rohová kuchyňská linka nabízí spoustu prostoru i menší kuchyni

Ačkoliv by se rohová kuchyň mohla zdát jako komplikace, opak je pravdou. Specialisté na výrobu kuchyní dodávají rohové varianty poměrně často a lidé si je chválí. Možná by se taková kuchyně hodila i do vaší domácnosti, má totiž spoustu výhod. Rohová kuchyňská linka má tu nevýhodu, že se musí vyrábět na míru. Každý roh je jiný, a tak vám hotová či sektorová řešení pravděpodobně moc nepomohou. Musíte kontaktovat odborníky, kteří si prostor změří a vyrobí linku přímo pro vás. Češi už dnes ale chápou, proč jsou kuchyně na míru lepší, a tak si za návrh kuchyně neváhají zaplatit.

Rohová kuchyň šetří místo i vaše nohy

Rohová kuchyňská linka je perfektní do malých bytů a garsonek, kde je potřeba šetřit prostorem. Hodí se také do prostor, kde je kuchyně spojená s obývacím pokojem, protože obě místnosti pěkně oddělí. Kromě toho šetří vaše nohy. V rohové kuchyni se prostě tolik nenaběháte, protože všechno máte po ruce.

Roh nezůstává nevyužitý

Lidé si často nedokážou představit, jak přesně se využije roh. Nebojte, prostorem se neplýtvá. Do rohu se dávají praktická dvířka či výklopné a otočné drátěné systémy. Žádný prostor nezůstane nevyužitý.

Kuchyň na míru je výhra ve všech směrech

Odborníci vám rohovou kuchyni navrhnou přesně podle vašeho přání, nebo jak sami uznají za vhodné. Poradí vám s výběrem dřezu, spotřebičů i odpadkového koše. Pomohou také doladit barevné vzezření kuchyně. Nemusíte zůstávat jen u klasické krémově bílé nebo dřeva v barvě olše. Jak se přesvědčíte v portfoliu společnosti Gabon, i odvážnější kombinace vypadají skvěle. Jedni brněnští zákazníci si nechali udělat kuchyni v kombinaci béžové a korálově modré a vypadá fantasticky. Profesionálové vám poradí nejen s tím, jakým způsobem v kuchyni prakticky rozmístit úložné prostory a místo pro přípravu pokrmů, ale také s aktuálními trendy. Nechat si zpracovat kuchyni na míru se prostě vyplatí.

Publikováno: 09. 06. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková