Modulární batoh: Jasná volba nejen na kolo

Začátek letošní cyklistické sezóny je na spadnutí a milovníkům výletů na sedle kola nezbývá nic jiného než důkladně prověřit stav svého bicyklu a vyrazit vstříc novým zážitkům. Ale ještě než tak učiníte, přesvědčte se, zda vám nechybí některý ze základních prvků výbavy správného cyklonadšence. Helmu máte, cyklodres také, ale co ten obstarožní batoh, který vám spíše překáží, než pomáhá? Někdy je zbytečně velký, jindy se do něj nevejde všechno potřebné. Co s tím? Nadešel čas na rozlučku. Pořiďte si moderní modulární batoh a získejte stylového pomocníka s integrovanou ochranou páteře.

K výběru cyklobatohu přistupujte svědomitě

Nabídka batohů na kolo je široká, ale zdaleka největší oblibě se těší tzv. modulární batohy. Jak napovídá název – nabízí neuvěřitelnou flexibilitu, protože si je nositel kdykoliv přizpůsobí podle potřeby. Výměna modulů s různým objemem představuje ideální řešení pro každého, kdo někdy vyrazí jen nalehko, kdežto jindy se neobejdou bez většího úložného prostoru.

Modulární batoh PRISM nabízí 3 v 1

Skvělou volbou jsou designové outdoor batohy francouzské značky PRISM. Základ konceptu tvoří zádový díl, který lze snadno nastavit tak, aby uživateli poskytoval maximální pohodlí. Jeho nedílnou součástí je lehký ohebný chránič zad. K zádovému dílu modulárního batohu PRISM lze upevnit díly o třech různých objemech (10, 18 a 25 l). Výměna modulu je díky praktickému obvodovému zipu doslova blesková. Nechybí držák helmy a na některých modulech i další držáky. V útrobách se ukrývá hydrovak, co by zdroj důležitých tekutin. Na vývoji modulárních batohů se podílí bikeři, snowboardisté, lyžaři a další vyznavači outdoor aktivit. Batoh s páteřákem tak využijete nejen v rámci cyklovýletů, ale zkrátka kdykoliv vyrazíte do terénu. Batohy značky PRISM seženete na eshop.singltrek.cz – v e-shopu tvůrců českých singltreků.

Publikováno: 29. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková