Pořiďte si zahradní domek - potřebujete ho, ale ještě o tom možná nevíte!

Proč byste si měli provětrat peněženku a utratit těžce vydělané peníze za zahradní domek, když máte garáž i sklep? Důvodu je víc než dost, jen jste si pravděpodobně doposud nedokázali představit, na co se dá stavba využít. V tomto článku vás však přesvědčíme o tom, že byste měli pořízení zahradního domku minimálně zvážit.

Neztrácejte čas bloumáním po zahradě

Na velké zahradě přijde zahradní domek vhod vždy, a to i v případě, že se na pozemku nachází také již zmíněná garáž či kůlna. Ušetříte díky němu spoustu času, který byste strávili běháním z jednoho konce zahrady na druhý pro náčiní a pomůcky nezbytné při zahradničení. Menší nářaďový domek pojme veškeré nástroje včetně sekačky. Jinými slovy vše, co je dobré mít po ruce a rozhodně se vám proto nechce neustále docházet až do domu. Co se týče garáže, ačkoliv by se do ní zahradní náčiní vešlo, zbytečně byste se pak v ní tak cítili jako sardinky v plechovce. Přeci jen nejde o nafukovací prostor s neomezenou kapacitou, a právě díky zahradnímu domku v ní můžete mít mnohem více místa. Předejdete například situaci, kdy neopatrnou manipulací se sekačkou odřete lak svého automobilu.

Kam s popelnicemi a věcmi, které nemusí být vidět?

Ať už se vám zalíbí dřevěné či kvalitní plechové domky, můžete stavbu využít i  jako přístřešek pro popelnice, bioodpad a další věci, které sice nechcete mít neustále na očích, ale  na zahradě se bez nich neobejdete. Je to mnohem lepší řešení než vše skladovat ve sklepě či v garáži. Stejně dobře v nich lze uskladnit dřevo na podpal. Domky  jsou určeny k celoročnímu používání, mají odvětrávání a nedochází v nich k tvorbě plísní. Nabídka zahradních staveb je velmi pestrá a najdete v ní i větší zahradní domy, které vám poslouží jako úkryt před nepříznivým počasím. Varianty s terasou pak mohou suplovat otevřené altány a pergoly. Děti si v takových domcích velmi rády hrají a tráví díky tomu mnohem více času na čerstvém vzduchu. Pokud jsme vás přesvědčili, poohlédněte se po svém novém zahradním domku na www. domky-herold.cz.

Publikováno: 07. 07. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: proč zahradní domek | zahradní domky využití