Luxusní dům na klíč? Ano, jde to.

Dům je vizitkou vaší osobnosti. Důkazem úspěchu a postavení. Pokud má vyjadřovat to, kým jste, měl by být na míru vyroben vám, nikoli vystavěn podle šablony z katalogu. Luxus, který odráží vaši podstatu, si můžete dopřát jako soukromou odměnu i investici.

Dopřejte si moderní dům na klíč

Proč si vybrat moderní dům na klíč? Stavba tohoto typu je ideální službou, kdy vám daná firma splní opravdu veškeré vaše představy. Můžete konzultovat nejen své vize, ale profesionálové vám poradí, co je pro vás nejlepší, a doporučí i trendy, o kterých nemusíte vědět. Služba na klíč představuje komfort, kdy vám daná firma naservíruje to nejlepší ze svých služeb. Vy jako vážený klient byste se měli jen nechat hýčkat. Stavba domu na klíč je službou, která vám nabízí individuální projekty rodinných domů. Profesionální firma vám postaví vybraný dům na vašem pozemku, nebo vám nabídne parcelu ze svého portfolia.

Co nabízí firma na výstavbu rodinných domů?

Moderní dům na klíč nabízí například firma McFALL DEVELOPMENT s.r.o., která má ve svém portfoliu řadu typů domů, které vám vystaví a vyprojektuje podle vašich představ. Vyberete si základní parametry, jako je typ stavby, dispozice, materiály a podobně a dále lze řešit zakázku individuálně, pokud budou představy realizovatelné. Firma v rámci komfortu připraví projektovou dokumentaci, stavební povolení a rovněž vyřízení dotace Nová zelená úsporám, protože tato společnost poskytuje moderní nízkoenergetické domy. Zejména v této oblasti byste měli hledat svůj nový dům, protože ekologicky šetrné stavby jsou nejen trendem, ale i výhodnou investicí. Různé instituce podporují výstavbu tzv. zelených staveb a zavádějí stále více dotačních programů, takže počáteční investice už nejsou drasticky vysoké. Následný provoz je rovněž přijatelný. A i když se jedná o luxusní stavbu, nemusí vám z účtu vysávat velké peníze, které si můžete nechat na další příjemné požitky.

Publikováno: 25. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková