Užijte si zimu v lázních!

Není lepšího období, kdy se vydat do lázní, než v zimě. Jakmile teploty klesají k nule, či dokonce pod ni, jsme ve skvělé náladě pro lázeňské lenošení. Co byste řekli na víkend ve vířivce, masáž a saunu? V lázních dostanete tohle všechno. Zimní dovolené v Česku jsou prostě jiné než ty letní. Nejezdíte za poznáváním krajiny nebo místních pamětihodností. Buď jedete na aktivní dovolenou na lyže, nebo naopak odpočívat. A k tomu druhému jsou jako stvořené lázně.

Dopřejte si relaxační víkend

Aby si tělo pořádně odpočinulo, potřebovalo by aspoň týden lázeňských procedur. I víkendový zimní pobyt však dokáže povzbudit, umožní tělu rychle se zregenerovat a přivede vás na jiné myšlenky. Tyto pobyty se přitom dají sehnat i pod tři tisíce korun na osobu. Udělejte si tedy hezký víkend s partnerem, kamarádkou, či úplně o samotě. V lázních vám bude dobře.

Zimní pohlazení v lázních Lednice

Celá řada lázeňských zařízení má připravené různé zimní pobyty. Příkladem je pobyt zimní pohlazení, který nabízí lázně Lednice, konkrétně místní Spa Resort Lednice. V ceně pobytu máte ubytování, polopenzi, mořskou koupel, parafínový zábal na ruce, masáž z léčivého konopí, vstup do privátní infrasauny a bazénu s mořskou vodou. Budete mít co dělat, abyste za víkend vůbec všechny procedury stihli.

Antistresový program v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, konkrétně Spa Hotel Děvín, má připravený vynikající třídenní antistresový program. V ceně tohoto pobytu máte ubytování, snídaně a večeře, přípitek na uvítanou, perličkovou koupel, masáž hlavy, oxygenoterapii, vstup do městského bazénu.

Lázeňský pobyt jako dárek

Mimochodem, pobyt v lázních může být také skvělým dárkem. Sami jistě potvrdíte, že zážitky jsou mnohem nezapomenutelnějšími dárky než fyzické věci. Takže kdo ve vašem okolí by si zasloužil na chvíli vypnout a užít si relax?

Publikováno: 16. 11. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Křivánková