Kupujete nebo prodáváte nemovitost, ale nevíte si rady? Nový realitní portál Cincink většinu záležitostí vyřeší za vás!

Prodej nebo koupě nemovitosti jsou poměrně náročné záležitost, a to obzvlášť pro ty, kteří se do ní pouštějí poprvé. Internet je plný realitních portálů, které nabízejí různé užitečné služby. Jediný komplexní portál se však zrodil teprve nedávno. Je jim Cincink. Přečtěte si o něm více a bude vám jasné, proč v budoucnu inzerovat či hledat nemovitosti právě zde.

Za projektem stojí zkušení odborníci

Na českém internetu chyběl portál, který by nabízel komplexní služby týkající se prodeje a koupě realit. Naprostá většina se zabývá jen určitou oblastí, komplexními službami pod jednou střechou nikoliv. Proto se spojili profesionálové z Komerční banky a IdeaSence a spustili zbrusu nový realitní portál Cincink. Připomíná vám název zvuk klíčů od nového bytu? Nebo snad cinkání skleniček na oslavě nového bydlení? Díky nabízeným službám portálu uslyšíte brzy uslyšíte oba zvuky doopravdy. Beta verze byla spuštěná v červnu a 1. října se portál Cincink oficiálně představil na tiskové konferenci. Registrace je zdarma. Stačí vyplnit nejdůležitější údaje a hned se dostanete do světa, ve kterém je obchodování s realitami snadnější. Vkládání inzerátů je rychle a jednoduché. Za různé úkony, jako jsou právě registrace nebo inzerce, se získávají kredity. Ty se pak dají využít k objednání dalších služeb, které portál nabízí.

Co portál poskytuje?

K dispozici jsou veškeré služby, které byste mohli potřebovat během prodeje nebo koupě nové nemovitosti. Ať už jde o technickou inspekci nemovitosti, profi nafocení bytu nebo třeba odhad ceny. Celkový přehled služeb najdete přímo na portálu. Největší hrůzu lidem nahánějí ekonomické a právní záležitosti, pro mnohé to bývá španělská vesnice. Přitom není čeho se bát, nejedná se o nic komplikovaného. Abyste se lépe orientovali a cítili se jistěji, využijte právní služby. Kdybyste nerozuměli smlouvě nebo si třeba nebyli jistí, zda nepodepisujete něco nevýhodného, právníci vám ochotně poradí. Mějte na paměti, že podmínky ve smlouvě by měly být přijatelné pro obě strany. Často se stává, že vyhovují jen navrhovateli, druhá strana je podepisuje spíše proto, že „musí“, i když s některými body úplně nesouhlasí. Pokud se do takové situace dostanete, advokát vám pomůže z ní vybruslit. Podobně nápomocný je portál v oblasti hypotéky. K dispozici vám je např. hypoteční kalkulačka online. Díky ní si uživatelé snadno udělají obrázek o tom, kolik peněz měsíčně budou platit a na jak dlouhou dobu je koupě nemovitosti zatíží. Na základě toho pak zváží, zda je pro ně daná nemovitost výhodná, nebo by se měli raději poohlédnout po nějaké levnější. Podepsání hypotéky je důležité promyslet opravdu důkladně, neboť se jedná o dlouhodobý závazek. Splácení hypotéky na mnoho let ovlivní finanční situaci vaší rodiny. V oblasti financí nabízí Cinkcink také refinancování stávající hypotéky na výhodnější úvěr, takže pokud hypotéku splácíte a z nějakého důvodu vám nevyhovuje, máte možnost ji pozměnit. K dispozici je také daňový poradce, který vám poradí v každé vaši nejasnosti a zodpoví na vše, co vás napadne.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková