Potřebujete posílit pokleslé či oslabené pánevní dno? Vyzkoušejte venušiny kuličky

Samozřejmě víme, že posilovat pánevní dno lze i jiným způsobem. Existuje celá řada cvičení, která sice fungují, ale vzhledem k náročnosti těchto cviků ženy raději zvolí jednoduší, mnohem komfortnější cestu ke zdravé pánvi. Venušiny kuličky se řadí do kategorie erotických pomůcek, nejčastěji je zakoupíte v sexshopech, ovšem nemusíte nutně navštívit obchod tohoto typu, kuličky nabízí také lékárny či drogerie. Pokud si chcete vybrat ze širokého sortimentu, doporučujeme návštěvu sexshopu, nebo objednat na internetových stránkách. Nemusíte se bát, že na vás kurýr bude koukat divně, protože většina ověřených sexshopů své zásilky pečlivě, a především diskrétně zabalí.

Podle čeho vybrat venušiny kuličky?

V tomto případě záleží na více faktorech. Přejete si intenzivnější vibrace, nebo snadnou údržbu? Pokud jste zvolili variantu první, jednoznačně sáhněte po kuličkách vyrobených z plastu. Zážitek z používání dokonale prohloubí. Nebaví vás neustále čistit a opečovávat svou pomůcku? Právě silikonové kuličky se pyšní tím, že se udržují mnohem lépe než například ty plastové.

Jak je používat?

Venušiny kuličky se snadno zavádějí do pochvy. Posilování pánevního dna můžeme rozdělit do dvou skupin, na aktivní a pasivní. V případě aktivního používání, účelně stahujete svaly, jako například při cvičení. Pokud se jedná o pasivní používání kuliček, znamená to, že nevykonáváte žádnou náročnou aktivitu, ale pouze se obyčejně pohybujete. Při pasivním posilování je vhodná procházka po parku či lehký běh. Výhodou je, že kuličky se postarají o stahy pánevního dna pomocí vibrací, a vy na ně nemusíte myslet.

Materiál

Venušiny kuličky se běžně vyrábí z následujících materiálů:
  • latex
  • silikon
  • plast
  • sklo
  • kov
A kde kvalitní venušiny kuličky seženete z pohodlí domova, hezky diskrétně? Poohlédněte se po nich v sexshopu sexio.cz, nebudete litovat.

Publikováno: 27. 08. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková