Kde najít vhodné bydlení v klidné lokalitě Prahy 5? Seznamte se s projektem Vilapark Klamovka

Hledáte bydlení v Praze, ale nechcete dělat žádné kompromisy? Nemusíte! Vilapark Klamovka je osobitý rezidenční projekt, jenž byl navržen tak, aby v sobě spojoval výhody bydlení ve velkém městě a současně svým obyvatelům poskytoval také dostatek klidu.

Klidné bydlení a příroda na dosah na Praze 5

Máte rádi část Prahy 5 okolo Klamovky? Bývalý zámecký areál si stále zachoval své kouzlo a v jeho blízkosti najdete skvělé podmínky pro relax i sportovní vyžití. Hledáte-li bydlení v klidně lokalitě Prahy 5, rozhodně se podívejte na rezidenční projekt Vilapark Klamovka. Ten se totiž nachází nedaleko zámeckého parku a je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

8 domů, 117 bytů a výhledy do zeleně

Vilapark Klamovka se skládá z celkem osmi domů a dohromady nabízí 117 nových bytů. Zatímco byty v sekci A na severní straně pozemku jsou orientovány směrem do veřejného parku a svým obyvatelům nabídnou dostatek soukromí, byty na jižní straně byly speciálně navrženy pro rodiny s dětmi. Ze sekce B se totiž obyvatelům otevírá pohled do klidné zahrady a v okolí domů se dají pořádat pikniky a děti jej mohou využívat také k hraní.


Klidná lokalita s výbornou občanskou vybaveností

Navzdory tomu, že bydlení nedaleko Klamovky je klidné a pohodové, lokalita se může pochlubit skvělou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti leží zastávka MHD, odkud se snadno dostanete na smíchovský Anděl.

Bydlete bez kompromisů a vychutnejte si bydlení v klidném a příjemném prostředí pražské Klamovky. Kromě dostatku soukromí a skvělé občanské vybavenosti, si budete moci užívat výhled do parku či do klidné zahrady. Kdykoliv budete chtít zavítat do centra, stačí dojít na nedalekou zastávku MHD a svézt se na zastávku Anděl a odtud již pokračovat kamkoliv jen budete chtít.

Publikováno: 27. 06. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Jana Válková