Sportovním fajnšmekrům nestačí televize. Jezdí na fotbalové zájezdy

Sledování některých sportů„naživo“ je údajně velkým zklamáním. Mnohem lepší je pohodlné posezení u obří televize, případně v hospůdce poblíž promítacího plátna. O fotbale to však rozhodně neplatí. Na stadionech vládne jedinečná atmosféra, které se snad žádný jiný sportovní zážitek nevyrovná. Samozřejmě máme na mysli fotbalové svatostánky nejvyšší úrovně – zápasy Ligy mistrů a předních evropských soutěží. Pokud jste doposud na žádném utkání nebyli, máme pro vás dobrou zprávu. Dostat se na tribuny není tak těžké, jak si možná myslíte.

Se specializovanou cestovkou až na místo činu

S cestovními kancelářemi se můžete dostat na druhou stranu světa. Dokonce i na místa, o kterých jste doposud ani netušili. Tak proč by vás nemohly dostat na skvělý fotbal? Specializované cestovní kanceláře tuto možnost skutečně nabízí. Zprostředkovávají prodej lístků a zajišťují i kompletní služby včetně dopravy (tzv. fotbalové zájezdy).

Největší nabídku má Fotbal Tour

Téměř 140 fotbalových zápasů a ještě více jednotlivých vstupenek. To nyní najdete v nabídce sportovní cestovky FotbalTour.cz. Jedna z největších agentur v Česku nabízí 100% garanci vstupenek, transparentní ceny bez skrytých poplatků, perfektní non-stop služby zákazníkům a služby delegáta v ceně zájezdů, Cestovka FotbalTour.cz je na trhu již od roku 2008 a během necelé dekády pomohla ke splnění fotbalového snu téměř 30 tisícům fanoušků. Zajišťuje fotbalové zájezdy na zápasy v rámci španělské Primera Division, anglické Premier League, německé Bundesligy, Evropského poháru a dalších soutěží a klubů. A na kolik vás jedinečný sportovní zážitek vyjde? Například na zájezd na FC Bayern Mnichov můžete za méně než pět tisíc. Jdete do toho?

Publikováno: 15. 08. 2017

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: fotbalové zájezdy | zájezdy za fotbalem