Zvětšit lze všechno, dokonce i penis. Přečtěte si, jak!

Narodili jste se s údem, který by vám mohl závidět i Robert Rosenberg? Pak zbytečně neztrácejte čas a najděte si lepší činnost, než čtení o zvětšení penisu. V opačném případ zaujměte pohodlnou pozici na židli a nastražte všechny smysly. Co byste řekli na to, kdyby se vaše chlouby zvětšily třeba o 8 centimetrů? Stačí, když si pořídíte speciální tablety!

Tabletky na zvětšení? Nezvětšují a zatěžují organismus

A teď vážně. Odpověď na otázku "jak zvětšit penis" nespočívá v pilulkách. Tablety na zvětšení penisu sice na trhu skutečně jsou a výrobci tvrdí, že mají zázračné účinky. Praxe je bohužel trochu jiná a přípravky spíše zabezpečují maximální možnou erekci. Takže pokud vás trápí špatné prokrvení, logicky bude díky tabletám váš penis větší. Ale o reálném zvětšení snad ani nemůže být řeč. Pilule navíc zatěžují organismus a jejich užívání souvisí se zdravotními riziky.

Operace? S nejistým výsledkem!

Vraťme se tedy na začátek. Tabletky na zvětšení penisu nefungují (respektive nezvětšují penis). Jak se tedy s nedostatkem vypořádat? Jednou z možností je operace. Pokud se vám při pomyšlení na doktora s kudlou naježily vlasy hrůzou, nejste sami. Operace může mít podobu liposukce, což vede k optickému zvětšení údu (bude více vidět). Dále přeřezání úponů stydké kosti, ovšem s velmi slabým efektem a rizikem impotence či vratkého penisu. Třetí operativní alternativou je implantace tuku nebo jiných materiálů, pomocí kterých lze dosáhnout „zhrubnutí“.

Prodloužení pomocí extenderu? Ano!

Tabletky ne, operace už vůbec ne... A co tzv. extendery? Možná jste jejich existenci doposud nezaznamenali, ale o to větší radost budete mít, když si přečtete reálné zkušenosti s Andropenisem (jeden z nejprodávanějších modelů). „Natahovač“ funguje na principu dělení buněk při stálém tahu. Vtip je v tom, že nové tkáně na penisu zůstanou i po dokončení kúry. Podle všeho lze úd prodloužit až o 4 centimetry, a k tomu mít o 1,5 centimetru delší obvod. Samozřejmě záleží na intenzitě používání, ale většina uživatelů extendery chválí. A jaké máte zkušenosti se zvětšováním penisu vy? Vyzkoušeli jste tabletky, podstoupili operaci, nebo si ho natahujete pomocí extenderu? Dejte nám vědět, jsme zvědaví!

Publikováno: 28. 07. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: extendery | jak zvětšit penis