Stavební jeřáby a další manipulační technika usnadňují činnosti firmám i řemeslníkům

Řešení manipulace s různými břemeny – to je specializace firmy Uplifting. Firma působí v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Německu. Svůj sortiment distribuuje po celé Evropě. Stavební jeřáby zjednodušují práci nejen ve stavebnictví. Využívají je velké firmy i řemeslníci. Uplifting je prodává a rovněž pronajímá. Spolu se skvělým zákaznickým servisem. Ten znamená i to, že pokud k jeřábu cokoliv potřebujete, firma vám to dodá nejpozději do dvou hodin, ať jste odkudkoliv z České republiky.

Stavební minijeřáby

Jeřáby umí pomáhat při různých úkonech a v celé řadě situací. Uplifting je jedničkou na trhu v oblasti minijeřábů. V nabídce jsou japonské jeřáby Maeda Mini Branes. Používat je lze jak v interiéru, tak v exteriéru. Mají totiž možnost přepnutí dieselového motoru na elektropohon. S výškou háku 25,5 m a s nosností 8 tun jde o univerzální jeřáby s kompaktním provedením, malými rozměry a s nízkou hmotností. Flexibilní hydraulické podpěry umožňují přesnou práci, takže s minijeřáby lze pracovat i v menších prostorách.

Mobilní jeřáby

Ve stavebnictví se staly oblíbenými též mobilní jeřáby Pick&Carry. Co umí mobilní stavební jeřáb? Tyto jeřáby jsou schopny flexibilního pohybu bez opěrných nohou. Kombinují funkce klasických velkých jeřábů s podpěrou a funkce vysokozdvižných vozíků. S nosností 90 tun toho svedou hodně. Mají bateriový pohon a jde o skutečně tichá zařízení.

Přívěsné jeřáby pro stavebnictví

Tito skvělí pomocníci dovedou velice často nahradit lešení. Z tohoto důvodu nachází velké použití právě na stavbách, kde rovněž zvyšují bezpečnost práce.

Pronajměte si obsluhu, nebo se vyškolte

Pokud potřebujete pracovat se stavebními jeřáby a nejste v tom „kovaní“, při pronájmu jeřábu vám Uplifter pronajme i zkušenou obsluhu. Jestliže si jeřáb kupujete, nebo se chystáte půjčovat si jej pravidelně, je vhodné využít odborná školení Uplifter pro obsluhu těchto zařízení.

Publikováno: 26. 04. 2020

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková