Další etapa výstavby rezidence Byty Na Vackově láká novými byty ke koupi

Lokalita Na Vackově již prošla výstavbou první etapy bytů, ale k novým bytovým domům nyní přibývají další. Atraktivní oblast Horního Žižkova tak získává nové moderní byty, které jdou stejně jako dříve rychle na odbyt. Žižkov patří dlouhodobě mezi atraktivní pražské čtvrti, které jsou dnes velmi vyhledávané, a to i proto, že nabízí možnost bydlet v Praze a mít vše důležité na dosah.

Bydlení v Praze má své nesporné výhody

Existuje mnoho důvodů, proč bydlet v Praze. Jednak jsou to krátké dojezdové vzdálenosti do práce nebo do školy, ale také možnost mít na dosah veškeré služby i zábavu. Ještě relativně nedávno bylo poměrně časté, že se lidé stěhovali do takzvaných satelitů v okolí Prahy, což pak ovšem s ohledem na špatnou dopravní dostupnost do Prahy a zpět značně snižovalo kvalitu života.

Dnes si ale můžete pořídit rodinné bydlení na Žižkově, kde vám veškeré starosti s dojížděním odpadnou. Po všech stránkách je to lepší řešení, protože v satelitu zkrátka není co dělat a všude to máte daleko. Ze Žižkova však kdykoliv vyrazíte do kavárny či restaurace, můžete navštěvovat kulturní akce nebo si vyrazit zacvičit do nedalekého parku či posilovny.

Kvalitní byty

Nutnou podmínkou kvalitního bydlení je samozřejmě kvalitní byt. A tomu přispívá také klidná lokalita, která je obklopena zelení. Výhodou je, že byty navazují přímo na park Židovské pece, kde můžete sportovat i odpočívat.


Všechny byty byly navrženy ve spolupráci s designéry, kteří vsadili na:

- Minimalistické a elegantní provedení

- Funkční řešení a vysokou kvalitu bydlení

Celkově je zde k prodeji 232 bytů, ke kterým také náleží 158 garážových stání. To vše je umístěno ve 4 moderních bytových domech. Díky modernímu pojetí architektury a minimalistickému designu je každý být příjemným místem k bydlení, kde si můžete představit svůj nový domov velmi snadno.

Publikováno: 29. 03. 2023 / Aktualizováno: 07. 04. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková