Botník jako praktický pomocník i stylový kousek: Jaký si vybrat?

Když jste měli jeden či dva páry bot, docela dobře jste se bez něj obešli. Situace se však změnila a ve vaší předsíni to vypadá jako v prodejně bot, ovšem po výbuchu... Jedno je jisté – zachránit vás může jen vhodně zvolený botník. Co díky němu získáte a po jakém typu sáhnout?

Botník vnese do předsíně řád

Všude samé boty, o které neustále zakopáváte. Právě tak tak to vypadá v takřka v každé předsíni bez botníku. Jakmile si ho pořídíte, zavládne řád. Už žádná rozházená obuv, ale naopak příkladně seřazené botičky čekající na to, až s nimi vyrazíte na novými zážitky.

Elegantní solitér umocní dojem

Čím jen prostředí předsíně vylepšit, když se obejdete bez skříňky či komody? Jasnou volbou je botník. Místnost díky němu přestane být prázdná a bude působit mnohem lepším dojmem. Navíc ho můžete zkombinovat s předsíňovou stěnou s věšáky, případně zvolit provedení, které kombinuje botník a věšák v jednom. Dobrou volbou může být i botník kombinovaný se zrcadlem. To vám poslouží jako poslední kontrolní zastávka před tím, než se vydáte do ulic. Třeba si díky němu všimnete, že máte v nepořádku vlasy nebo flek na tričku.

Konečně si je kde sednout

Nazout si boty je někdy nadlidský úkol. Třeba když vyrazíte na vzduch uprostřed bujaré oslavy a motá se vám hlava. Anebo když vás bolí záda a neudržíte balanc... Důvodů, proč si u nazouvání/zouvání obuvi sednout, je víc než dost a podstatné je, že botník lavice vám to umožní.

Jak vybrat ten správný?

Není nic jednoduššího než vybrat botník: ujasněte si, kolik párů obuvi má pojmout a co od něj očekáváte. Budete ho používat jako sedátko? Hodily by se vám úložné prostory navíc? Chcete mít boty na očích, nebo je naopak schováte (pak se vám bude hodit výklopný botník)? Jakmile si odpovíte na základní otázky, můžete se pustit do výběru konkrétního kusu. Třeba u specializovaného prodejce dona-shop.cz.

Publikováno: 07. 04. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Křivánková