Schodiště musí být bezpečné a krásné

Stavíte či rekonstruujete? Ne každý je příznivcem nebo majitelem bungalovu, kde by nebylo nutné vnitřní schodiště. Což vůbec nevadí, protože schody umí být v interiéru zajímavým estetickým prvkem. Musí však být současně bezpečné. Dobře zvolené schodiště umí nejen funkčně, ale taktéž esteticky propojit jednotlivá patra domu. U novostavby je schodiště již součástí stavebních plánů. Je dobré si najít vhodného dodavatele, který jej provede ve vysoké kvalitě a za dobrou cenu. Dodavatelem schodišť je zámečnictví České Budějovice. Firma dodává schodiště nejen v rámci Českých Budějovic, ale po celé České republice. Nejde jen o hotové schodišťové prvky. Každý, kdo schodiště poptává, se má možnost stát sám spolutvůrcem a designérem svých schodů. Firma se umí přizpůsobit i těm nejnáročnějším zákazníkům. Celý přístup je profesionální a rozhodně se nemusíte bát, jak vaše schody budou nakonec v interiéru vypadat. Společnost před zahájením výroby zpracuje profesionální návrh s vizualizací.

Schody z kvalitních materiálů

Životnost i vzhled schodů je jednoznačně závislý na kvalitě použitých materiálů. Firma vám vyrobí zejména nerezové schodiště z velice kvalitní oceli AISA 304. Dále jsou využívány oceli s odolností vůči důlkové korozi a neoxidujícím kyselinám. Ty nachází své uplatnění i v chemickém průmyslu a hodí se třeba pro venkovní bazény.

Bezpečné schody potřebuji zábradlí

Často se dnes nadchneme pro různé architektonické vizualizace bez zábradlí. Někdy vypadají efektně, avšak jde o velice nebezpečná schodiště, která rozhodně nejsou vhodná. Kvalitní nerezové zábradlí dokáže vypadat esteticky, ale třeba v kombinaci se sklem být i velice nenápadné. Zámečnictví Zdeněk Hajný z Českých Budějovic spolupracuje s kvalitními dodavateli, jakými jsou například Sklo Endl či Schody Pfeffer, díky kterým pro vás vyrobí i zcela minimalistické, avšak pořád bezpečné schodiště.

Publikováno: 15. 04. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková