Nudíte se doma? Prozkoumejte sexshop!

Od té doby, co je nařízená karanténa, stouply tržby některým obchodům. Jde především o ty, které prodávají sportovní vybavení (činky a další pomůcky na domácí cvičení) nebo o sexshopy. České sexshopy prý od začátku března evidují nárůst prodejů o 30 %. Z karantény nemá radost asi nikdo. Přesto bychom se měli snažit brát celou situaci aspoň tak pozitivně, jak jen je to možné, a vytěžit z ní maximum. Mnozí lidé si doma konečně mohou najít čas na všechno, co chtěli vždycky zkusit.

Proměňte svůj sexuální život

Učte se jazyky, čtěte, cvičte, zkoušejte nové recepty a experimentujte v posteli. Teď na to konečně máte čas. Kamenným sexshopům už téměř odzvonilo, navíc jsou v současné době stejně zavřené. Sedněte si k počítači a prozkoumejte nabídku sexshopů online. Přepravní služby a pošta v současné době fungují, takže vám nic nebrání objednat si zboží online. Tip: Sexuální život je většinou o dvou lidech. Co takhle udělat radost své drahé polovičce? Erotické sady v atraktivním obalu jsou vhodným dárkem.

Zažijte dosud nepoznanou rozkoš

Ať už s erotickými pomůckami máte nějakou zkušenost, nebo nikoliv, nikdy není pozdě to změnit. Na používání erotických hraček není nic špatného. Uvidíte, že jakmile je jednou vyzkoušíte, sex bez nich už vám bude připadat příliš obyčejný a nudný. Nemusíte se oddávat šíleným BDSM praktikám, mezi erotické pomůcky se počítají i na první pohled neškodné předměty jako kostým sestřičky či masážní oleje – i ty dokážou povzbudit vzrušení. Zajímavost: V sortimentu sexshopů najdete i šikovné pomůcky jako měkké tampony, s nimiž můžete mít sexuální styk také při menstruaci.

Pro dobrý prožitek nemusíte být dva

Ani singles nepřijdou zkrátka. Pro muže jsou nejlepší volbou umělé vagíny, ženy přivedou k vrcholu například womanizéry. Možná ale máte vlastní erotický sen, co by se vám líbilo prožít. Erotické pomůcky vám ho splní!

Publikováno: 22. 03. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková