Váš iPad si zaslouží stylové kožené pouzdro!

Opravdu jste nikdy nepřemýšleli nad tím, že si pořídíte kožené pouzdro pro svůj tablet? Pokud jde o no name zařízení s pořizovací cenou v řádu nižších tisíců, ani se vám nedivíme. Ovšem v případě stylovky s vyšší cenovkou je patřičná ochrana na místě. A pokud jde o tablety s logem nakousnutého jablka - iPady, měl by být dostatečně kvalitní obal samozřejmostí. Proč byste neměli váhat ani minutu a věnovat svému elektronickému mazlíčkovi ten nejhezčí outfit?

Že se nerozbije? Naivní představa

Ať už jde o iPad jakékoliv generace, chcete-li tabletu značky Apple zachovat zánovní vzhled po co nejdelší dobu, v podstatě ani nemáte jinou možnost, než si na něj pořídit pouzdro. A opravdu nestačí, že si na něj dáváte pozor a hlídáte ho jako oko v hlavě. Stačí jeden nestřežený okamžik a jablečný tablet letí směrem na tvrdou dlažbu. Co se s ním stane, můžete vysledovat v crash testech na YouTube - většinou to není pěkný pohled. A než investovat několik tisíc do nového skla či displeje? V takové chvíli si uvědomíte, že jste si raději měli pořídit několikanásobně levnější obal, něž kolik činí cena servisu.

Nudí vás design, který má každý druhý?

Samozřejmě nejde pouze o ochranu zařízení před pádem a poškrábáním. Díky vhodně zvolenému pouzdro získáváš iPad úplně jiný look. Ačkoliv je minimalistický design iPadů velmi povedený, v detailně propracovaném pouzdře značky iCarer vypadá ještě lépe! Dobrou volbou jsou však také kryty na iPad značek CaseMe a XOOMZ.

Kde se po obalu na iPad poohlédnout?

Značkový kryt určený čistě a jenom pro iPad nijak nesnižuje uživatelský komfort při používání zařízení. Poohlédnout se po něm můžete například u specializovaného prodejce na www.krytynamobil.com. V e-shopu zároveň najdete značkové kryty na iPhony, tvrzená skla, kabely a další příslušenství. Kryty značky iCarer jinde neseženete, neboť prodejce je exkluzivním partnerem výrobce pro střední Evropu.

Publikováno: 04. 07. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková