Na Střižkově se bude konat Dogfest. Největší psí fesťák v ČR!

Milovníci psů se příliš často nenudí. Volný čas tráví po boku svých mazlíčků, se kterými si dopřávají procházky i sportování. Čas od času se však může dostavit pocit určitého stereotypu... a právě tehdy je nejlepším řešením návštěva jedinečné akce! Pokud se chcete královsky pobavit a dozvědět se spoustu důležitých informací o psech, rozhodně si nenechte ujít Dogfest. Největší psí fesťák v České republice se bude konat 1. září v Praze na Střižkově a program je nabitý k prasknutí. Bude se blbnout, soutěžit i diskutovat. Psí festival Dogfest je jediný svého druhu. Žádná podobná akce zaměřená na pejskaře se zatím v ČR nekonala a jestliže máte rádi svého psa a zároveň si chcete užít skvělý den s rodinou, neváhejte ani minutu.

Proč dorazit na Dogfest?

Co přesně vás na Dogfestu čeká? K tomu nejzajímavějšímu bude patřit show záchranářských psů, kteří divákům předvedou, jak se hledají pohřešované osoby. Neméně působivé však budou také chrtí závody a soutěž v zakousnutí na čas v „Bull zóně“. Jedním z „magnetů“, které na akci přitáhnou spoustu lidí, bude známý psí psycholog Rudolf Desenský. Na Dogfestu bude k dispozici celý den a rád vám poradí se vším, co se týká výchovy psa. Pokud máte doma nezbedu či potížistu, berte to jako velkou příležitost. Nedílnou součástí programu Dogfestu budou také vodní sporty (potápění, skoky do dálky...), dogdancing, agility, canicross a mnohé další populární aktivity. Přesný program včetně časů konání najdete na dogfest.cz, kde si můžete zakoupit vstupenky online.

Kolik stojí vstupné?

Vstupné je velmi levné. Celodenní vstupenka pro jednotlivce vychází na 99 Kč a rodina může využít zvýhodněného vstupného za 249 Kč (2 dospělí, 2 děti). Dogfest se bude konat na perfektním místě – rozlehlé travnaté ploše přímo u metra Střižkov. Jedním z hlavním partnerů je Reedog – specialista na chovatelské potřeby.

Publikováno: 15. 08. 2018

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: dogfest | psí festival