Pracovní trika, která zaručí pohodlné nošení celý den

Trika s dlouhým rukávem jsou v současné době běžnou součástí pracovního oblečení, neboť lze vybírat z široké škály materiálů, barev, střihů a vlastností. Kombinace těchto parametrů pak zajišťuje maximální pohodlí, dlouhou životnost a vynikající funkčnost.

Berte v potaz fyzickou aktivitu

Pracovní trička s dlouhým rukávem vybíráme v prvé řadě dle náročnosti zaměstnání. Zaměstnanci v kancelářích či v obchodě nepotřebují tolik propracované a funkční materiály jako pracovníci v náročných podmínkách. Ti ocení zejména prodyšnost, nenasákavost, antistatické vlastnosti, reflexní a nehořlavé materiály. Součet těchto vlastností přispěje k dobré pracovní pohodě a bezpečnosti.

Parametry, které rozhodují

Bavlna s elastanem a polyesterem se ukázala jako velmi žádané spojení, které vám zajistí ten nejvyšší komfort nošení. Kromě výše jmenovaného oblečení příjemně obemkne tělo, a přesto se nikde nebudete cítit omezovaní. Dalším parametrem, jemuž je třeba věnovat pozornost, je gramáž. Ty lepší materiály dosahují alespoň 80 g/m2. Čím je gramáž vyšší, tím bude životnost trika delší. U oblečení totiž zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození a opotřebení.

Na střihu záleží

Naštěstí už odzvonilo dobám, kdy muži i ženy nosili ne příliš postavě lahodící unisex trika. V současnosti je, co se týče střihů, skutečně velký výběr, jenž se hravě přizpůsobí jakékoliv postavě. U dámských triček dominují projmuté střihy, které zdůrazňují pas. Střih pánských triček je zaměřen na zvýraznění bicepsů.

Výrobce s bohatými zkušenostmi

Velkoobchod oblečení s tradicí přes 20 let na českém trhu, jenž se věnuje distribuci firemního, sportovního a reklamního textilu, vám dodá skutečně kvalitní zboží s precizním zpracováním. Kvalitu podtrhují dvojité prošití a zesílené švy. Svou firemní objednávku jednoduše vyřídíte online.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková