Krycí plachty s oky neodfoukne ani vítr

Zakrývací plachty jsou důležitým pomocníkem pro každou domácnost. Kdo má rodinný dům, využije tyto plachty celoročně a pro zakrytí celé řady věcí. Pokud si pořídíte krycí plachty s oky, snadno je též zatáhnete a zabráníte tak stržení plachty i při silnějším větru.

Zakrývací plachty – ideální ochrana před počasím

Krycí plachty u rodinného domu a na zahradě využíváme k dočasnému i k dlouhodobému zakrytí věcí, kterým nesvědčí déšť, sníh, ani nadměrné sluníčko. Aktuálně si řada domácností pořizuje palivové dříví. Ne každý má dostatečně velké kryté prostory pro jeho skladování. Navíc na sluníčku dřevo prosychá mnohem rychleji a správným sušením dokážeme zkrátit dobu potřebnou k jeho sušení. Musíme však zabránit tomu, aby nám při každém dešti dřevo zmoklo. Ideálním řešením jsou krycí plachty s oky.

Plachty přikryjí stavební materiál i dětské pískoviště

Krycí plachta je užitečným pomocníkem, když potřebujete zakrýt různý stavební materiál. Chrání jej před znehodnocení, znečištěním, a pokud jde o sypký materiál, tak i před odplavením při prudkém dešti. Užitečným pomocníkem bývají pro zakrývání naší wellness zahradní výbavy. Ať již jde o zahradní nábytek, gril, nebo bazén. Zakrývací plachta na bazén zabraňuje nejen znečištění vody, avšak má schopnost rovněž udržet naakumulovanou teplotu vody, případně vodu rychleji ohřívat. Nezbytná je zakrývací plachta i ve chvíli, kdy máme doma malé děti. Pískoviště nelze nechávat odkryté. Jinak jej znečišťují především kočky, ale i další volně žijící či domácí zvířata. Skvělým řešením je krycí plachta s oky na míru pro dětské pískoviště.

Pořiďte si kvalitní zakrývací plachty

Plachty Štěpáník – to je synonymum pro kvalitní zakrývací plachty. Vyrábí se z kašírovaného polyetylenu, který odolává počasí. Mrazu i přímému slunci. Tepelná stálost materiálu je -40 až +60 °C. Krycí plachty jsou nepromokavé a oka po obvodu plachty umožňují nejen snadnou manipulaci s plachtou, ale i její jednoduché a účinné upevnění. Plachty se dodávají v oblíbených rozměrech, ale též vám je ve firmě vyrobí na míru.

Publikováno: 27. 04. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková