Myslete na bezpečnost svého sklepa. Sklepní dveře vybírejte s rozmyslem

Pokud jste se rozhodli dveře ve svém bytě či domě za bezpečnostní, nezapomínejte ani na dveře do sklepa, jimž byste měli věnovat více pozornosti, než si asi myslíte. Vchodové dveře mají váš domov a majetek chránit a stejné je to i u dveří sklepních, neboť právě v těchto nenápadných prostorech se často skrývají hodnotné poklady v podobě sezónního sportovního vybavení, kol, lyží, atd. a určitě nechcete, aby se přes ně dostal nezvaný host. Jestliže se takovému scénáři chcete vyhnout, prozradíme vám, jaké dveře jsou ideální. Zcela novým produktem na trhu jsou certifikované sklepní dveře NEXT SD101T, které umožňují otevírání jak dovnitř, tak i ven. Spadají do třetí bezpečnostní třídy a perfektně zapadnou do původní kovové zárubně.

Jaké výhody mají tyto dveře do sklepa?

Výrobce zmíněné dveře do sklepa vyvinul na bázi dveří SD101 a SD111 s tím, že ponechal bezpečnostní ochranné prvky v plné míře a další vlastnosti, nutné pro vchodové bezpečnostní dveře do bytu či domu, jako jsou protipožární ochrana či tepelněizolační a protihlukové certifikace, naopak potlačil. Čímž vznikly dveře s plnohodnotnou bezpečnostní ochranou ve třetí bezpečnostní třídě, ale na velmi solidní zaváděcí cenu. Společnost NEXT vám zajistí nejen dodávku sklepních dveří, ale také odbornou montáž, přičemž zachová třetí bezpečnostní stupeň, ať už si vyberete jakýkoliv způsob otevírání (dovnitř, nebo ven). Dveře jsou pozinkované, včetně lišt, tudíž odolnost je vskutku vysoká. Zvládnou i tak náročné prostředí, jako je právě sklep. Mezi další výhody patří:
  • 17 jistících bodů u dveří otevíraných dovnitř a 21 u dveří otevíraných ven,
  • zesílená ochrana zámku,
  • integrované seřizovací panty,
  • pevné jistící čepy.

Chraňte svůj majetek i ve sklepě

Pokud tedy chcete chránit svůj majetek ve sklepě, potom sáhněte po tomto modelu certifikovaných sklepních dveří. Pošlete si skrze její stránky nezávaznou poptávku, na základě které zjistíte, na kolik vás takové dveře vyjdou. Společnost NEXT se stane vaší pravou rukou, co se dveří týče.

Publikováno: 19. 07. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková