Matrace, která potěšila oba dospívající syny

Řadím se mezi matky, které své děti velmi rozmazlují. Nikdy jsem nepoužila při výchově žádný fyzický trest a často jsem nebyla schopna nevyjít vstříc jejich přáním, a to i přesto, že mě manžel již od jejich útlého věku upozorňoval na to, že mi kluci jednou přerostou přes hlavu a budu mít, co dělat s tím, je například v pubertálním věku ukočírovat. I přesto jsem ve své výchově maminky, která by pro své děti zemřela nepolevila a nedávno jsem tak vyslyšela jejich přání, kterému manžel nechtěl vyhovět a tím byl nákup nové matrace do jejich pokoje. Respektive dvou matrací pro oba syny.

Matrace v jejich pokoji nebyly staré, nýbrž nekvalitní

Manžel odmítal nákup nových matrací zejména z toho důvodu, že se nejednalo o nikterak staré matrace. Ano, je pravda, že obě matrace jsme pořizovaly asi před třemi lety, a tudíž jsem ani já neviděla důvod v tom, je měnit a spíše jsem přání hochů přikládala jejich pohodlnosti a vybíravosti. Ovšem když jsem se na tento problém s matracemi podívala z jiného úhlu, přišla jsem na to, že matrace jsou skutečně velmi nekvalitní a spánek na nich nemá příliš pozitivní vliv na jejich zdraví. Tudíž jsem celou situaci probrala s manželem a usoudila jsem, že by bylo nejvhodnější jim nové matrace přece jen pořídit.

Matrace, které mají pozitivní vliv na jejich páteř

Obě děti rostou nesmírnou rychlostí, a tudíž je třeba každý den pečovat o jejich zdraví. Sama se snažím o to, aby jejich zdraví nic neohrozilo, a tak mi bylo jasné, že nové matrace budou v jejich pokoji jen ku prospěchu. Obě dvě matrace se totiž pyšní zdravotní nezávadností, jsou antibakteriální, což je vzhledem k věku synů nedocenitelné a mimo jiné jsou také sedmizónové, tudíž se doslova a do písmene přizpůsobí ose lidského těla. Synům se jejich nové matrace dokonale zamlouvají a to natolik, že často nechtějí vůbec z postele, ve které se jim tak krásné sní.

Publikováno: 06. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková