Majitelé e-shopů rozhodně ocení výhodnou tiskárnu na štítky

Tiskárna Zebra

Založení vlastního e-shopu s sebou přináší nejen celou řadu příležitostí, ale samozřejmě i povinností a investic. Ačkoliv je v současné době na území České republiky více než čtyřicet tisíc online obchodů, i přesto si lze poměrně snadno přijít k pořádným ziskům. Na co musíte myslet před odesláním zásilky zákazníkům?

Správná etiketa

Ať už se chystáte prodávat hračky, nářadí, sklenice, oblečení, či vás spíše láká sortiment v podobě knih, neobejdete se bez skladu a spolupráce s kurýrními službami. Obě oblasti vyžadují pečlivé označení jednotlivých položek, k čemuž slouží tiskárna štítků a samolepicí etikety. Volba etiket asi pro nikoho z vás nebude představovat problém, ale jak je to se samotným zařízením?

Chcete-li si dopřát co nejlepší poměr ceny a kvality, zaměřte se na tiskárny značky Zebra. Ty se řadí mezi nejpopulárnější řešení na trhu, přičemž se není čemu divit. Pokud teprve s e-shopem začínáte, pravděpodobně vám vystačí jednoduchá varianta za cenu okolo pěti tisíc korun jako například typ ZD220d. Jestli jste se již dostali do fáze, kdy váš počet konverzí znatelně roste, vsaďte spíše na dražší a výkonnější zařízení v podobě ZD421t.

Každá vteřina se počítá

Čím více zákazníků budete postupem času získávat, tím více si začnete vážit drahocenného času. Ať už budete tisknout PPL štítkyčárové kódy, nebo jakékoliv další potřeby, spolehněte se na ověřený a intuitivní software. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží oblíbený program BarTender, který přichází rovnou ve čtyřech odlišných verzích.

Nezapomeňte ani na poctivé dodavatele, již budou disponovat vším potřebným pro úspěšný tisk. Za zmínku stojí například profesionálové z online obchodu pod výše vloženými odkazy. Po jejich rozkliknutí se před vámi objeví pestrý výčet zboží za bezkonkurenční ceny.


Publikováno: 25. 02. 2023 / Aktualizováno: 05. 03. 2023

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková