Blíží se čas škol a školek. Nezapomeňte dětem označit oblečení

S blížícím se začátkem školního roku přichází i povinnosti, jako je označování oblečení. Přece jen se trička, mikiny, ale i bundy snadno ztratí mezi ostatními kousky oblečení v šatnách. Právě z daného důvodu jsou jmenovky velice důležité. V následujících řádcích vám prozradíme různé metody a kreativní způsoby, jak efektivně označit vybavení do tělesné výchovy, ale i oblečení na běžné nošení.

Existují různé jmenovky na oblečení pro děti. Záleží na tom, jak moc kreativní řešení požadujete. Pamatujte třeba na to, že v mateřské škole ještě ratolesti neumí číst, a proto potřebují spíše nějaké dětské motivy, jako jsou včelička, delfín, lev a podobně.

Jaké varianty označení oblečení připadají v úvahu?

Štítek se jménem. Velice oblíbeným způsobem jsou nažehlovací štítky se jménem, které se nažehlují na vnitřní stranu oblečení, zejména na límec u trička či dovnitř kalhot. Štítek může být nejen nažehlovací, ale i na přišití.

Permanentní fix. Další zajímavou alternativou, která však není až tak kreativní, je použití permanentního fixu na textil. Jméno tedy napíšete z vnitřní strany oblečení. Fix zvládá i časté praní.

Vyšívaná jména. Pokud se poohlížíte po vskutku trvalém označení, není nic jednoduššího než jméno do oblečení vyšít. Buď se pustíte do práce ručně, nebo použijete vyšívací stroj. Nevýhodou však je, že vám taková forma označování zabere poměrně dost času.

Individuální design. Pro rodiče s kreativním duchem se nabízí další možnosti, jak originálně ozdobit oblečení dítěte. Kombinovat můžete barvy, jména, vzory, ale i ikony dětského charakteru. Stačí se podívat na projekt zvaný MAMACHICK.

Obraťte se na značku MAMACHICK

Originální razítka na oblečení má ve svém produktovém portfoliu značka MAMACHICK, která tím usnadňuje život mnohým rodičům. Stejně tak se zaměřila na zajímavé zpracování, což zase ocení samotné ratolesti.

Razítka jsou vhodná na jakýkoliv druh oblečení, ať už potřebujete mít jmenovku na tričku do školy, teplácích do tábora, nebo ručníku do školky. Potisknutí vydrží až padesát praní. MAMACHICK navíc přichází s atraktivními cenami, pokud si razítek zakoupíte více.

Jestliže má dítě i tmavé oblečení, potom namísto razítek zvolte nažehlovací jmenovky na oblečení pro děti.

S nažehlovacími jmenovkami si poradí každá šikovná maminka

Co se týče aplikace, jmenovky nažehlíte snadno a během chvíle. Nažehlovací štítky jsou dostupné ve variantách 30 ks, 60 ks a 90 ks podle vašeho přání. Potěší vás vysoká odolnost proti vodě.

Zvolíte si, jaké jméno má být na štítku, a stejně tak i obrázek. Motivy jsou různé, přičemž mohou být dětské, ale i květiny, moře, zvířátka.

S razítkem na textil označíte všechno

Unikátní razítko na textil – na oblečení si vás podmaní hravým obrázkem. Razítko natiskne nejen dětský obrázek, ale i jméno. Aplikace je jednoduchá, přičemž výsledný potisk vydrží až padesát praní. Dostanete i náhradní inkoust, s nímž provedete až 1 000 otisků.

Co se týče aplikace, zvládne ji každá maminka. Stačí položit oblečení na tvrdý podklad a zespod razítka odstranit krytku. Předtím, než se vrhnete na tisknutí na textil, vyzkoušejte razítko na papíře. Jakmile otisknete razítka na oblečení, použijte opět krytku, aby nedošlo k vysychání.

MAMACHICK má ve své nabídce vedle razítek a jmenovek ještě i difuzér. Aroma lampa – difuzér doTERRA je ve tvaru vláčku, a tak se dokonale hodí do dětského pokoje. Dostanete k vláčku ještě mátový a mandarinkový esenciální olej, a tím navodíte v dětském pokoji vskutku příjemnou atmosféru.

Tak neváhejte a investujte do svých školáků. Nebojte, určitě to ocení.

Publikováno: 07. 09. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Jakub Vyncentýn