Lampa, která vám dobije i mobil

Obsah článku:
  1. Za tmy
  2. Pěkně po ruce
Moderní technologie nám pomáhají v soukromí i v pracovním životě, musíme jim ale často přizpůsobit i pracovní prostor a udělat místo věcem, které nám dokážou zjednodušit práci.

Za tmy

Mobilní telefon se stal běžnou součástí každého našeho dne a snad už si bez něj neumíme den ani představit. K tomu, aby nám byl užitečný, ale potřebujeme mít nabitou baterii. Většinou se nám povede dobít si mobil přes noc a ráno tak mít vše připravené, na sklonku dne už ale často energie dochází a my potřebujeme dát telefon na nabíječku. Když ale máme ještě nějakou práci, musíme se rozhodovat, co je důležitější. Právě když si chceme v klidu číst, dodělat pár věcí na počítači nebo se podívat na mapu kvůli plánování cesty na obchodní jednání, začne se vybitá baterie mobilního telefonu hlásit o slovo. Pak musíme jít hledat nabíječku a dávat ji pokud možno do blízkosti místa, kde právě pracujeme, a to bývá u stolu s počítačem tradiční problém. Najít volnou zásuvku je téměř nemožné, protože máme zapojené všechny ostatní přístroje. Musíme tak buď najít rozdvojku, nějaké zařízení vypojit nebo se smířit s tím, že telefon nebudeme mít okamžitě po ruce. Což ale není vždy to nejlepší řešení.

Pěkně po ruce

Výhody moderních technologií jsou ty, že mají inovativní řešení na všechny problémy, a to včetně plných zásuvek třeba kombinací dvou různých produktů do jednoho. A tak moderní stolní LED lampa Orava s bezdrátovým nabíjením posvítí na pracovní plochu a zároveň dobije telefon bez ohledu na jeho značku. Telefon, který podporuje funkci bezdrátového nabíjení Qi, jednoduše položíte na dané místo na lampičce určené k nabíjení a nedostatek kabelů a zásuvek už vás nebude zajímat. Stínítko lampy i celé její rameno si můžete nastavit podle své potřeby a navíc i ovládat zapínání nebo tlumení světla. K dispozici jsou tři různé režimy světla – studené bílé, teplé žluté nebo přirozené světlo, mezi kterými můžete vybírat s ohledem na činnost, kterou právě provádíte. Na pracovním stole i ponku v dílně potřebujeme co nejvíce místa pro pohodlí při práci. Lampa s bezdrátovým nabíjením nám právě tolik potřebné místo ušetří.

Publikováno: 14. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková