Pošlete dárek stylově: ve veselé bublinkové obálce!

Blíží se Vánoce a to je vždycky období, kdy mají pošty napilno. Jednak musí stihnout doručit všechny zásilky z e-shopů včas, aby udělaly radost pod stromečkem, jednak se starají o dodání vánočních přání a dárků daleko žijícím příbuzným i známým. Máte také někoho takového? V dnešním globálním světe je poměrně běžné, že se děti odstěhují do jiné země či rovnou na jiný kontinent. Nebo třeba na druhý konec republiky, kam za nimi na Vánoce nepojedete. Jistě jim ale budete chtít udělat aspoň malou radost. Možná pošlete balíček, na něco drobnějšího by vám však stačila bublinková obálka. Bílá by ovšem být neměla!

Obálka dělá první dojem

Odmala se všichni učíme, že je špatné soudit věci i lidi podle vzhledu. Dělat si názor na základě prvního pohledu je považováno za povrchní. Přesto se můžete těžko ubránit první reakci. Když vám přijde hezká zlatá bublinková obálka se samolepkami vloček, jistě budete na její obsah natěšenější, než kdyby dorazila obyčejná bílá obálka.

Dáte člověku najevo, jak vám na něm záleží

Barevné bublinkové obálky možná nejsou úplně standardní, ale o to právě jde. Ukážete tím adresátovi, jak moc vám na něm záleží. Přitom obětujete jen pár korun navíc. Ceny bublinkových obálek se odvíjí od velikosti, kromě barev byste při výběru měli sledovat i provedení. Mohou být papírové nebo lesklé.

Kde takové obálky sehnat?

Zkuste navštívit nejbližší papírnictví, nicméně je dost možné, že s tak specifickým požadavkem, jako jsou barevné bublinkové obálky, neuspějete. Nevěšte hlavu, objednejte je online. Pokud jich vezmete víc, vyplatí se vám zaplatit poštovné. Nebo počkejte na den dopravy zdarma, který bude už příští týden, a nechte si odněkud poslat obálky bez poštovného. Víte, že existuje dokonce e-shop specializovaný na barevné obálky? Mrkněte na www.barevne-obalky.cz a vyberte si nejen bublinkové.

Publikováno: 10. 11. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: barevné obálky