Na jakém principu funguje PULZE

PULZE představuje inovativní řešení odpovídající na poptávku po drobných elektronických zařízeních, která usnadňují každý den. Není divu, že se zamlouvá zejména mladé generaci, která určuje trendy a nebojí se zkoušet nové vynálezy. Technologie zahřívání umožňuje přepínání mezi dvěma různými režimy, snadné nabíjení a vejde se do malého přístroje, který lze nosit třeba v kapse.

Jak to funguje?

Zařízení funguje na principu vnitřního žhavení. V komoře, kam se umisťuje materiál, jenž chceme zahřát, se nachází kovový hrot, který se rozpaluje na teploty mezi 315 a 345 stupni v závislosti na zvoleném režimu. Právě na něj se náplně nasazují. PULZE pracuje s indukčním zahříváním, které využívá vzájemného působení magnetických polí, což je velmi účinné a zároveň to nevyžaduje velké množství energie, a tak přístroji stačí menší, lehké baterie. Provoz zařízení je proto velmi levný. Baterie vydrží 20 cyklů, v případě nejnovější varianty přístroje 25. Pro většinu uživatelů jde o průměrnou denní dávku, těm příležitostným však stačí nabíjení jednou za několik dní. Spotřebu elektřiny můžeme srovnat například s mobilním telefonem. Zároveň, co se týče údržby, tak majitel přístroje nemusí ani pravidelně měnit žhavicí hlavu, případně jiné součástky, jako je tomu u některých konkurenčních výrobků.

Nespočet výhod

Zařízení využívá nejmodernější technologie, které umožňují obsah zařízení místo zapálení pouze zahřát. Díky tomu přináší řadu výhod:

Bez zplodin: PULZE nehoří, což znamená, že uživatelé nemusí řešit vznikající popel nebo jiné odpady.

Snadné použití: Zařízení stačí zapnout a čas od času nabít. Nemusíte s sebou nosit zapalovač ani sirky.

Vše v jednom: Zařízení v sobě obsahuje zabudované vše od elektroniky, přes žhavicí komoru až po baterie a tyčinku na čištění. Zároveň je odolné, a tak ho uživatel nemusí schovávat do krabičky ani se obávat, že některou součástku ztratí.

Vždy při ruce: Přístroj je malý a kompaktní. Nezabere téměř žádný prostor v kabelce, pohodlně se vejde do ruky a jeho váhu v batohu ani neucítíte.

Elegantní design: PULZE je skutečným módním doplňkem. Seženete ho ve třech barevných variantách, a sice v královské modři, luxusní mědi nebo decentní hnědé. Má matný povrch, ze kterého vystupuje pouze tlačítko na zapínání.

Ohleduplnost vůči okolí: Přístroj při používání nevydává žádné zvuky ani intenzivní světlo.

Autor: Elena Gotfried

Publikováno: 30. 04. 2023

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Jakub Vyncentýn