Jste unaveni po práci? Zajděte na erotickou masáž

Masáž je perfektní forma relaxace, která navíc uvolní ztuhlé svaly a možná i něco víc. Aspoň v případě, kdy si vyberete masáž erotickou. Zahoďte předsudky a přijďte se sami přesvědčit, že erotická masáž sice nezahrnuje sexuální styk, přesto z ní budete odcházet spokojení. Pro mnoho lidí představuje erotická – masáž prosté sexuální služby. Tak tomu ale rozhodně není, pokud máte zájem o sex, budete muset někam jinam než do masážního salonu.

Začíná se společnou sprchou a pokračování je na vaší volbě

Co se tedy děje v salónu erotických masáží? V prvé řadě se s masérkou společně osprchujete. Přece jenom při masáži budete oba nazí a ona se vás bude dotýkat možná i celým tělem. Následně se přesunete na lehátko či do postele, uděláte si pohodlí a masérka začne provádět svoje umění. Doteky zkušených masérek uvolní ztuhlé tělo a nevyhnou se ani intimním partiím, o tom erotická masáž je. Nezřídka se stává, že klient či klientka dosáhnou orgasmu, který však přichází až po nějakém čase masírování, a tak je velmi bouřlivý.

Sami si zvolíte masérku i typ masáže

U masážních salónů je standardem libovolný výběr masérky. Předem si prohlédnete fotky a vyberete masérku podle svých představ. Ačkoliv erotické masáže v Praze i jiných městech poskytují typicky ženy, na masáže k nim chodí obě pohlaví. Zároveň je možné objednat si párovou masáž, která může být perfektním zpestřením uvadajícího milostného života. Párové masáže se samozřejmě účastní dvě masérky, aby si ani jeden z dvojice klientů nemusel připadat odstrčený. Dále se dá vybrat také body-to-body masáž, kdy masérka klouže po těle klienta celým svým tělem, nejen rukama. Zajímavou volbou je také čistě masáž penisu. Při klasických erotických masážích se masérka věnuje celém tělu, intimní partie nevyjímaje. Erotická masáž je služba jako každá jiná, pomůže vám uvolnit se, dodá chuť do života i energii. Neodsuzujte ji a dejte jí šanci.

Publikováno: 08. 03. 2023 / Aktualizováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková