Vy se ptáte, karty odpovídají. Ale jak se zeptat, abyste dostali správné odpovědi?

Žijeme v době moderních technologií a na většinu otázek zná odpovědi Google. Ale zkoušeli jste se ho někdy zeptat na něco osobního? Když vyhledávači položíte otázku, která souvisí s vaší životní situací, bezradně pokrčí rameny. Respektive by to udělal, kdyby ramena měl. Můžete se však zeptat karet, a to na rovnou na cokoliv. Kartářka vám zprostředkuje odpovědi na vše, co se týká minulosti přítomnosti i budoucnosti. Karty mohou být skvělým nástrojem ve chvílích nerozhodnosti. Musíte se jen umět správně zeptat. Věštba z karet vám přijde vhod třeba v době, kdy něco chcete, ale nemáte tušení, jakým způsobem toho dosáhnout. Anebo v případě strachu z následků, které by mohly nastat. Karty vám sdělí možné alternativy – poodkryjí možnosti, jak se váš život může vyvíjet. A samozřejmě nemusí, pokud se problémům vyhnete ještě před tím, než se stanou skutečností.

Na co se lidé kartářek ptají nejčastěji?

Výklad karet poskytuje odpovědi na mnohé otázky, zdaleka nejčastěji však kartářky odpovídají na dotazy, které souvisí s dosažením harmonického partnerského vztahu. Mnohé ženy se například obávají reakce milované osoby na vyznání lásky.

Jak se ptát, aby vás odpovědi uspokojily?

Karty vám na otázky neodpoví stylem „ano“ či „ne“. Ale to nevadí, věštění lze vždy přizpůsobit tak, abyste byli s odpověďmi spokojení. Kartářka vám pomůže dotazy přeformulovat tak, aby byly z výkladu patrné odpovědi. Například se nezeptáte, jestli vás dotyčná osoba miluje – mnohem lepší je otázka ve smyslu „Jaké ke mně chová city?“.

Kartářky dnes najdete i na webu

Nemáte čas na seance u kartářky doma? Nevadí, můžete se obrátit na některou z online věštíren. Skvělou volbou je věštírna Orisio, na které působí zkušené kartářky nabízející výklad z různých druhů karet (Tarotové, Andělské, Mariášové, Cikánské...). Vyberete si tu, která je vám nejsympatičtější a zbytek necháte na kartách.

Publikováno: 18. 04. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková