Jak v zimě dobít energii? Dopřejte si erotickou masáž!

Před Vánoci nevíme kam dřív a těšíme se, až bude po nich. A když je leden, stres a povinnosti stejně nepolevují a venkovní počasí na náladě nepřidá. Zkuste erotickou masáž, dobije vám energii.

Masáž jako potěšení

Běžně chodíme na masáž proto, že nás něco bolí. Ztuhlý krk od věčného sezení u počítače, namožené svaly po přemíře sportu nebo se jen cítíme celí bolaví. Když si ale chcete odpočinout a přijít na jiné myšlenky, zajděte na masáž erotickou a to i když vás nic nebolí. Nechte o sebe pečovat, zažijte vzrušení i uvolnění, pomozte svému tělu s relaxací i lepší náladou. Erotické masáže jsou jiné, než běžné sportovní masáže a odcházíte z nich s nezapomenutelným zážitkem. Masérka je při nich nahá nebo v sexy prádle a kromě svých rukou používá k masáži celé tělo. Masáž je zakončena vaším vyvrcholením, tedy samozřejmě jen pokud chcete. Vše záleží na domluvě a není důvod se stydět.

Zahoďte stud

Pokud si chcete erotickou masáž opravdu užít, odložte stud a zábrany. Před masáží si dopřejete společnou lázeň nebo sprchu s masérkou, abyste se lépe uvolnili, přestali se stydět a mohli se třeba i zeptat na vše, co vás zajímá. Pak si už můžete vychutnat erotickou masáž, při které se masérka stará o celé vaše tělo včetně erotogenních zón a čeká vás i masáž penisu. Vy sami se rozhodnete, zda budete během masáže pozorovat masérku nebo naopak zavřete oči a vychutnáte si masáž. Na výběr máte několik typů masáže. Můžete dát přednost nadýchaným mýdlovým bublinám, propadnout kouzlu nuru masáže s velmi kluzkým olejem nebo zkusit nezapomenutelnou a uklidňující tantra masáž. Ať už vaše volba padne na jakoukoli variantu, chybu nikdy neuděláte. Po masáži se budete cítit odpočatí a plní nové energie, s lepší náladou a nezapomenutelnými vzpomínkami. Nechte o sebe pečovat tak trochu jinak a dobijte v zimě baterky v útulné atmosféře.

Publikováno: 23. 01. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková