4 tipy na letní šaty, které frčí!

Letní šaty patří během prosluněných dnů k jedné z nejhojněji poptávaných kategorií dámské módy. Ať už chcete elegantní oděv do práce, anebo sexy vycházkový outfit do parku, nabídka je široká. Víte, které letní šaty momentálně frčí?

Proužky, ty nestárnou

Mezi oblíbené patří letní šaty s bílými svislými proužky, které jsou dostupné ve čtyřech různých variantách. Bílé proužky doplňuje zelená, modrá, černá nebo červená. Šaty mají zapínání na zip a z 95 % jsou vyrobené z polyesteru, přičemž zbylých 5 % tvoří elastan.

Puntíky, anebo korálky?

Obdobně nesmrtelné jako proužky jsou i puntíky, což dokazují tyto šaty s bílými tečkami. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, nejedná se o klasické puntíky, ale o dekorativní korálky, kterých je na jedné straně šatů přibližně 20. Nabízené barevné varianty jsou v tomto případě modrá, černá, bílá a červená. Zavazování je řešeno vkusným páskem. S materiálem je to stejné jako v prvním jmenovaném případě – 95 % polyester a 5 % elastan.

Energie sbalená na cesty

Ženy všech věkových kategorií si v posledních měsících zároveň zamilovaly energicky vzhlížející letní šaty se síťkou ve spodní části, která tvoří dolní lem šatů. Plusem jsou nastavitelná ramínka a guma v zadní části, přičemž přední stranu šatů zdobí v oblasti pod prsy dekorativní mašle. Tento model je k zakoupení ve žluté, bílé a černé variantě, ve které si navíc můžete vybrat z černé či kontrastní bílé mašle. Pro výrobu je z 95 % používán polyester a zbylých 5 % tvoří elastan.

Krajkový dekolt je sexy!

Extrémně sexy vzhlížejí elegantní šaty s krajkovým dekoltem, který upoutá pozornost každého muže. Zapínání je řešeno knoflíkem a složení materiálu je opět z 95 % polyester a z 5 % elastan. Příjemným bonusem je líbivý náhrdelník, který je součástí balení. Ať už se rozhodnete pro černou, anebo výrazně červeno variantu.

Publikováno: 27. 07. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková