Zdraví

Jóga – poznejte kouzlo vlastního nitra

Každý den je pro nás směsí stresujících situací, množstvím podnětů a myšlenek kradoucích náš drahocenný čas. Mnohdy však zapomínáme na to nejdůležitější – na sebe. Najděte v sobě odvahu a prostřednictvím cviků zpomalte.

Téměř nikdo z nás nemá čas denně navštěvovat fitness centra nebo kurzy jógy. Soustřeďujeme se na to, abychom se s životem vyrovnávaly co nejlépe, často však zapomínáme na to nejdůležitější – na sebe! Není to zvláštní, že právě když prožíváme největší stres a potřebovali bychom trochu polevit, neumíme si takový luxus dopřát? Namísto toho nejednou míváme pocit, že předtím, než si konečně odpočineme, musíme vybavit ještě mnoho věcí. A to dokonce i tehdy, když naše šíje a záda dávají o sobě vědět stále citelnější.

Tajemství svobody je odvaha (Perikles)

Ukrást si pro sebe pár chvil chce odvahu. Odvahu říci stop! Zhluboka se nadechnout a vydechnout, získat rovnováhu, abychom mohli s novým sebevědomím a energií pokračovat dál.

Vzepřete se tlaku okolí a buďte svobodným člověkem. Protože nikdo vás nemůže k ničemu přinutit. Ta moc je pouze ve vašich rukou a síla rozhodnutí jen ve vás!

Jóga není jen cvičení

Jóga nepředstavuje jen náboženství či cvičení, jóga je filozofie, která má své kořeny v Indii. Toto slovo znamená spojení těla i duše. Kdo praktikuje jógu a správně dýchá, spojuje vše v jedno, je blízko vlastní podstaty a zároveň s podstatou okolního světa.

Štítky

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.