Jak si zpříjemnit pobyt na zahradě? Pořiďte si zahradní domek, altán nebo...

Vlastníte zahradu, ale nemáte na ni žádné útočiště v případě deště? Nebo byste rádi ozvláštnili exteriér svého domu? Prozkoumejte nabídku zahradních domků, altánů, pergol a dalších podobných prvků. Český prodejce Domky Herold se v této problematice vyzná a nabízí vše, co by se na váš pozemek mohlo hodit.

Zahradní domky

Zahradní domky zlepšují pohodlí během vašeho pobytu na zahradě. Ať už se jedná o pozemek vašeho rodinného domu nebo zahradu v zahrádkářské kolonii, jistě oceníte kvalitní zahradní domek z masivního dřeva. V nabídce jsou domky různých půdorysů a velikostí, což umožňuje vybrat si přesně podle svého gusta. Sestavení domku je jednoduchá záležitost, zvládnete to svépomocí.

Altány a pergoly

Není nic příjemnějšího než posezení na zahradě s kávou a něčím dobrým k snědku. Abyste měli posezení ještě příjemnější, popřemýšlejte o altánech a pergolách. Důležité je, aby měly pevnou konstrukci, pak vydrží mnoho let v krásném stavu.

Domky na nářadí

Na zahradě je stále co dělat. Praktické domky na nářadí umožňují mít neustále po ruce vše, co při práci na pozemku potřebujete. Nejsou drahé, přesto velmi odolné a nářadí ochrání před nepřízní počasí i případnými zloději.

Dětské domečky

Domečky pro děti jsou velmi oblíbený herní prvek. Dopřejte svým dětem nekonečnou zábavu a postavte jim na zahradě jejich vlastní malý domeček. Uvidíte, že si v něm vyhrají na maximum. Díky kvalitnímu provedení si pak v domečku budou časem hrát i vaše vnoučata.

Sauny

V severských zemích je běžné, že se v každém domě nachází sauna. Dopřejte si ji i vy. Výhodná investice jsou sudové sauny provedené z odolné severské borovice. Pravidelné saunování je dokonalá relaxace, která navíc výrazně zlepšuje imunitu.

Publikováno: 02. 09. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková