Moderní veterinární klinika MetropoleVet ročně poskytne perfektní péči tisícům mazlíčků

Kdo má doma nějaké zvíře, jistě ho považuje za právoplatného člena rodiny. Proto pro něj chtějí to nejlepší. Pejskům i kočičkám kupují drahé kvalitní granule, pečují o jejich srst, a hlavně je zahrnují velkou láskou. Neméně důležitá je i volba správného zvěrolékaře. Hledáte moderní veterinární kliniku v Praze? Péči na špičkové úrovni zajišťuje šikovný tým z MetropoleVet (https://www.metropolevet.cz/).

Tým milovníků zvířat

Historie kliniky MetropoleVet sahá do roku 2015. Původně se mělo jednat jen o malou soukromou ordinaci, ta se ovšem velmi rychle rozrostla ve velkou kliniku. Zakladatel MVDR. Samuel Evinic miluje zvířata celý život. Vyrůstal ve společnosti psů, koček, holubů i králíků. Volba budoucího povolání byla jasná. Studia veterinárního lékařství dokončil v roce 2010. Pět let pak sbíral zkušenosti na non-stop klinikách v Brně a v Praze. V týmu kliniky jsou další čtyři lékaři a tři milé sestřičky. Všichni zaměstnanci jsou velkými milovníky zvířat, proto se můžete spolehnout na starostlivý a citlivý přístup k vašim domácím mazlíčkům. Klinika jich během jednoho roku ošetří více než 11 000.

Moderní vybavení umocňuje celkový dojem

MetropoleVet má moderní vybavení. Díky němu zvládá i náročné zákroky. Klinika disponuje také vlastní laboratoří. Přijít můžete s jakýmkoliv zdravotním problémem, veterináři se podrobně vyznají např. v dermatologii, oftamologii, nebo třeba ortopedii.

Jaké služby klinika nabízí?

Kromě běžného vyšetření nabízí klinika široké spektrum dalších služeb. Samozřejmostí jsou povinné dobrovolné vakcinace. Provádějí se zde kastrace, a to nejen psů a koček, ale také králíků, fretek i morčat. V případě, že plánujete chov, vám veterináři pomohou určit ideální den k nakrytí, poradí vám, jak se starat o březí fenku, a budou vám k dispozici, pokud by během porodu nastaly nějaké komplikace. Součástí kliniky je také prodej granulí, šamponů nebo přípravků proti parazitům. Praha veterinární klinika se postará, aby se váš mazlíček těšil dlouholetému zdraví.

Publikováno: 01. 09. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková