Jak se hubne pomocí krabičkové diety? 5 důvodů, proč ji vyzkoušet

Pořád se nemůžete zbavit těch pár kil navíc, se kterými roky marně bojujete? Už žádné diety nevydržíte, protože váš brzy doběhne hlad nebo chuť na něco sladkého či mastného? S tím je teď konec. Objevte krabičkovou dietu, se kterou je hubnutí mnohem jednodušší. Krabičková dieta přináší spoustu výhod. Přečtěte si 5 důvodů, proč ji vyzkoušet.

1. Nemusíte vařit

Koho by pořád bavilo stát v kuchyni a chystat jídlo... I to je důvod, proč se často uchylujeme k jídlu z fast foodu nebo podobným pokrmům, které mají pochybnou výživovou hodnotu a tloustne se po nich. S krabičkovou dietou nic připravovat nebudete, vašim úkolem je pouze jíst.

2. Dostanete vyváženou stravu

Jídelníček by měl být pestrý, obsahovat přiměřené množství bílkovin, sacharidů i tuků, dále bychom měli ze stravy získávat potřebné vitaminy a minerály. Kdo si to ale má pořád hlídat? Krabičková dieta je pečlivě promyšlena, a tak si můžete být jistí, že dostanete vše, co potřebujete.

3. Krabičková dieta využívá kvalitní suroviny

Není potravina jako potravina. Ty, které se prodávají v supermarketu a které mají lidé nejčastěji doma, jsou často dost pochybné kvality. Na jídlo z krabičkové diety se používají pouze potraviny vysoké jakosti.

4. Naučíte se jíst pravidelně

Kdo se někdy pokoušel hubnout, určitě četl, že je vhodné jíst pravidelně po menších porcích. Často ale žijeme dost hekticky, vynecháváme svačiny, oběd posunujeme a pak, když konečně máme čas, spořádáme více jídla než Otesánek. Postavě takový způsob stravování nevyhovuje. S krabičkovou dietou dostanete pět přiměřeně velkých porcí. Díky tomu je snazší jíst pravidelně vždy v téměř stejnou dobu.

5. Poznáte nové recepty

Jídelníček krabičkové diety je pestrý a přichází se zajímavými recepturami. Ochutnáte tak pokrmy, které jste ještě nikdy nejedli. Nezní takové hubnutí dobře? Zaregistrujte se ještě dnes, krabičková dieta Praha vám může změnit život k lepšímu.

Publikováno: 11. 10. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková