CINCINK – nakupujte a prodávejte nemovitosti snadněji

Osypete se, jen co vás napadne, že byste si měli pořídit konečně vlastní bydlení? Už vidíte to papírování, shánění hypotéky, starosti se správností kupní smlouvy? Nebo jste v pozici potenciálního prodejce, který by se rád zbavil například zděděné nemovitosti, ale když vidíte tu byrokracii kolem, raději se do prodeje nehrnete? To ještě asi neznáte férové, rychlé a snadné obchodování s nemovitostmi CINCINK, že?

CINCINK – férový realitní portál

Co se skrývá za tímto libozvučným výrazem? CINCINK je startup, který ve sféře obchodu s realitami nabízí jedinečný, moderní a svěží koncept. Ačkoli jde o nováčka v této sféře, jeho myšlenka je natolik propracovaná a efektivní, že zaujal i Komerční banku, jež se stala silným partnerem projektu. Vám to díky tomu přináší jedinečné možnosti v oblasti nákupu i prodejů bytů, domů, komerčních objektů, pozemků a ostatních nemovitostí. Už jen inzerce zdarma napovídá, že v tomto obchodu jde o klienta, nikoli o přehnaný zisk webového portálu nabízejícímu nemovitosti. To ale není zdaleka vše.

CINCINK – férový prodej bytu

Férový realitní portál. Tato slova vystihují CINCINK dokonale. Proč? Už jsme zmínili, že dosavadní obchodování s nemovitostmi je zatíženo papírováním, vy sami netušíte, jestli si realitní kancelář neúčtuje některé služby zbytečně. Bohužel musíme přiznat, že v některých případech ano. Leckdy se stane, že si realitka vymyslí, že o nemovitost má zájem ještě někdo jiný a že vás chce přeplatit. Vy se můžete ošívat, že je to ostudné, makléř vám přikývne, ale řekne, že prodávající je nakloněn vyšší částce. Co uděláte? Zaplatíte více, i když se vám to nelíbí, ale už jste do toho dali tolik energie… To ovšem není vše. Mnohé realitky vám vystaví účet za služby, které ani nemusíte využít. Sháníte jen byt, ale nepotřebujete právníka, jenž sestaví smlouvu, protože pracujete sami v advokacii? Proboha, neplaťte za to. S tímto konceptem přichází CINCINK. Služby si prostě objednejte jednotlivě. Řešíte prodej bytu? Portál vám nabídne, jestli byste chtěli pomoci s odhadem ceny nemovitosti. Nemáte byt reprezentativně vybaven? Stačí kliknout na vizualizaci interiéru, kdy vám profesionálové pro účely focení zařídí nemovitost vkusným dekorem. A když jsme u focení – kvalitní snímky lépe prodávají, proto si nechte nemovitost pěkně nafotit. K inzerátu se hodí i 3D plánek, pomůže zájemci s představou o dispozicích bytu.

CINCINK – férová koupě bytu

Ani kupující nepřijde zkrátka. Jestli chcete vědět, v jakém stavu je daný byt, pozvěte si odhadce nebo technickou inspekci. Koupě bytuznamená i placení nutných daní. S nimi vám poradí daňový poradce. A pokud potřebujete někam uschovat peníze, které musí být na neutrálním účtu, než se převedou vlastnická práva, zažádejte o solidního schovatele. Jak vidíte, trh s nemovitostmi se hýbe nejen díky prodejům, ale konečně dostává svěží formu obchodování. CINCINK není realitní kancelář, nýbrž realitní portál, u kterého je na prvním místě klient, nikoli jeho zájmy.

Publikováno: 24. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková