Tipy na 6 luxusních dárků, kterými nepohrdne žádná žena

Některé životní okamžiky jsou o něco výjimečnější a jako stvořené pro luxusní dárky. Ačkoliv by neměly být vnímány jako měřítko lásky, čas od času si něco krásného zaslouží snad každá žena. Následující tipy inspirují muže hledající ideální dárek k výročí, kulatinám či jiné zvláštní příležitosti.

1. Značkové spodní prádlo

Ženy milují kvalitní spodní prádlo, ale často na něm šetří, protože „není vidět“. Pokud si troufáte odhadnout velikost, směle do toho. Darujte své partnerce set prémiového prádýlka, ve kterém se bude cítit pohodlně a sebevědomě.

2. Elegantní kabelka

Neobejdou se bez nich a rády je střídají. Nikdy jich není dost. Kabelky všeho druhu se v dámském šatníku zkrátka neztratí. A když jí předáte originální kousek s logem prémiové značky, bude se tetelit blahem.

3. Briliantový šperk

S trochu větším rozpočtem můžete dělat velká gesta. Skvělou volbu jsou šperky s broušenými diamanty – briliantové náhrdelníky, prsteny, náušnice... Že nejste Rockefeller nevadí, zajímavé kousky sežnete i do deseti tisíc korun.

4. Eurovíkend

Pokud jste na briliantové náramky či jiné šperky sázeli v minulých letech, udělejte to protentokrát jinak a darujte ženě nezapomenutelný eurovíkend. Cílovou destinaci vyberte podle toho, co má ráda. Co třeba nákupy v Milánu – Mekce módy?

5. Kvalitní parfém

Ne nadarmo se říká, že vůně dělá dámu dámou. Jenomže je zde opět jistá šetrnost, která mnohé ženy od nákupu dražšího parfému odrazuje. Naštěstí existují muži jako vy – dopřejte partnerce luxusní vůni, která dokonale vystihne její osobnost.

6. Kino jen pro vás a pro ni

Jak je to dlouho, co jste vzal polovičku naposledy do kina? Překvapte ji a rovnou předplaťte celý kinosál. Taková návštěva vás sice vyjde na podstatně větší částku než obvykle, ale vězte, že se jí netušený zážitek ryje pod kůži na hodně dlouho.

Publikováno: 19. 09. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková