Nebojte se plavkové sezóny. Přijďte na spinning

Jezdit na kole se učíme už jako malé děti a většinou si tuto zálibu přeneseme i do dospělosti. V zimě se ale špatně jezdí a tak se obáváme, že ztratíme kondici a naopak nabereme nějaká kila. Spinning je řešení na všechny obavy.

Hubneme do plavek

Jako každý rok poté, co skončí Vánoce, se spolu s ostatními zařekneme, že zhubneme a zlepšíme si kondici. A samozřejmě hledáme aktivity, které nás budou bavit a budeme je provozovat rádi. Jedině to je způsob, jak u sportu vydržet, tedy že nás baví a zároveň pozorujeme i zlepšení. Oblíbený je funkční trénink, posilování a také spinning, který spojuje pohyb a hudbu. Při této sportovní aktivitě spalujete kalorie podobnou rychlostí jako na běžkách, dokonce víc než při aerobiku a procvičíte a posílíte nohy, zadek, břicho i paže.

Když se jede na místě

Jízda na statickém kole neboli spinneru probíhá pod vedením instruktorky, tedy vás nečeká žádná nudná hodina. Lektorka pro vás vybírá vhodnou hudbu, určuje tempo a vymýšlí různé sestavy a choreografie. Místo jednotvárné jízdy na kole na místě si užijete zábavu při aktivitě, u které vám ani nepřijde, že je namáhavá. Spinning je zajímavý díky hudbě a uzpůsobitelné náročnosti i pro ty, kteří jízdu na kole jinak nevyhledávají. Je to sport vhodný téměř pro každého, kdo se chce začít hýbat. Zkušená instruktorka ví, jak z vás na spinningových lekcích dostat co nejvíc. Na nejvyšší úrovni je spinning v Brně, kde můžete vyzkoušet lekci zdarma a nechat se vtáhnout do nových zážitků. Není nic jednoduššího než si spinning vyzkoušet na vlastní svaly a zjistit, co na něm mají tisíce lidí po celém světě. A pokud by vám cvičení na kole nestačilo, je pro vás připravena i posilovna Brno a také další aktivity na zlepšení kondice. Nebo si naopak můžete užít relaxaci ve wellness zóně a nechat unavené svaly odpočinout.

Publikováno: 25. 01. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková