Zvyšte úroveň hygieny ve své ordinaci pomocí papírových utěrek a jednorázových papírových podložek na vyšetřovací lůžko

Vysoká úroveň hygieny v ordinacích, ambulancích a ostatních zdravotnických zařízení, je klíčová pro udržení zdraví pacientů i zdravotnického personálu.

Jaké vybrat papírové výrobky pro ordinace a zdravotnická zařízení?

Aby se zajistila optimální úroveň hygieny v ordinacích a ostatním zdravotnickém zařízení, je třeba vybírat kvalitní hygienické potřeby a pomůcky. Pro zamezení možné kontaminace patogeny, jako jsou bakterie a viry, doporučujeme pro osušení rukou používat jednorázové papírové ručníky.

Jaké papírové ručníky vybrat do ordinací a ambulancí?

Zdravotnický personál je během jediné pracovní doby vystaven mnohonásobnému mytí rukou. Za jedinou směnu si lékaři i sestřičky umyjí ruce až stokrát. Je proto důležité vybírat takové papírové ručníky, které zajistí optimální péči o namáhanou pokožku. Pro takové účely doporučujeme papírové ručníky skládané, vyrobené z kvalitní celulózy.

Celulóza jako vstupní surovina pro výrobu hygienických papírů:

· Neobsahuje nebezpečné látky a jiné nečistoty.

· Papírové ručníky vyrobené z čisté celulózy mají vysokou savost a jsou vhodné pro častý styk s lidskou pokožkou.

Jaké jsou typické vlastnosti papírových ručníků Papernet?

Jednorázové papírové ručníky Papernet, vyrobené ze 100% celulózy, vynikají svou vysokou savostí, pevností a jemností. I mnohonásobné používání při sušení rukou po umytí zajistí pokožce příjemný pocit. Celulóza je materiál s vysokou savostí, pevností a je šetrná i k citlivé pokožce. Ručníky jsou složené do speciálního skladu, čímž je umožněno jejich snadné oddělení ze zásobníku.

Papírové ručníky Papernet jsou k dostání v několika provedeních. Ekonomická varianta je vhodná zejména pro toalety ve veřejných prostorách. Pro ambulance a ordinace doporučujeme použití ručníků z dvouvrstvé celulózy a celulózy DryTech, garantující vysokou savost a pevnost. Díky papírovým ručníkům docílíte v ordinaci a zdravotnickém zařízení vysoké úrovně hygieny.

Papírové podložky na ošetřující lůžka

Nedílnou součástí hygieny u vyšetřovacích lůžek je použití jednorázové papírové podložky, vyrobené z dvouvrstvé celulózy. Podložky jsou vyrobené z dvouvrstvé celulózy a garantují vysokou savost i pevnost. Navíc jsou perforované. Papírová podložka na vyšetřovací lůžko se jednoduše odtrhne na požadovanou délku. Po použití se dá snadno vyměnit a hygienicky zlikvidovat. Každá role je hygienicky zabalená ve folii, která chrání papírovou podložku před znečištěním a kontaminací.

Publikováno: 30. 06. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Křivánková