Fenomén jménem sex dolls: Moderní muž ji má vždy po ruce!

Co s načatým večerem, když TO na vás přijde? Nutkavou chuť na sex lze ukojit mnoha způsoby, ale pokud není k dispozici manželka, přítelkyně či milenka – a nikam za profesionálkou se vám nechce, budete si muset poradit sami. A právě v takovou chvíli přijde vhod sex doll. Ještě jste o ní neslyšeli? O tom pochybujeme – v poslední době se těší neuvěřitelnému zájmu mužů všech národností. Zapomeňte na obstarožní gumové panny budící spíše rozpaky, sex dolls se vyrábí ze silikonu a TPE a vypadají téměř jako živé.

Pro koho je sex doll určena?

Realistické panna představuje zhmotněný sen každého muže, který touží po dokonalé společnici. Po ženě, která mu bude milenkou a bez zaváhání s ním prožije libovolnou sexuální praktiku. Nikdy neřekne ne, a to bez ohledu na to, zda právě máte náladu na orální, vaginální, nebo anální sex. Bolest hlavy a výmluvy na únavu se nekonají. Detailně zpracovaná panna byla stvořena pro něžné milování i divokou jízdu – každému podle gusta.

Stojí sex doll za ty peníze?

Při pohledu na pořizovací ceny realistických panen vás možná napadne, že jde o zatraceně drahou hračku. Ale když si vezmete papír, tužku a blok a sečtete veškeré výdaje, které vás stály minulé známosti, dojdete k opačnému názoru. Za kvalitní sex doll dáte několik desítek tisíc, ovšem tím vaše investice končí. Tedy za předpokladu, že si k ní nepořídíte speciální oblečky a další hlavy (můžete je měnit, jak se vám zlíbí a vždy zažít milování s jinou „ženou“). Silikonové panny se od těch nafukovacích a klasických umělých liší na první pohled. Vypadají jako skutečné ženy! Další rozdíl pak poznáte na dotek – mají téměř realistickou pokožku, jsou ohebné a velmi se blíží reálné předloze. K opravdovosti napomáhá i váha kolem 40 kilogramů.

Kde seženete sex doll ve špičkové kvalitě?

Bohatou nabídku realistických panen renomovaných značek jako WM Dolls, 6YE Dolls, Doll4ever, Doll House 168, Irontech Doll, Piper Doll, Climax Doll, Z-onedoll najdete na https://www.topsexdolls.cz/. Autorizovaný prodejce je nabízí také k zapůjčení – zájemci si tak mohou vyzkoušet všechny funkce v pohodlí domova.

Publikováno: 03. 10. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková