Podnikatelé mají možnost získat výhodnou půjčku se zástavou nemovitosti

V dnešních dnech a měsících mají stále větší potíže vyjít s penězi nejen běžní občané, ale také mnozí podnikatelé a firmy. Pakliže tento problém trápí i vás a hledáte možnosti, u koho si půjčit, pak vězte, že existuje hned několik alternativ. Jednou z variant je nebankovní úvěr na nemovitost.

Banky nemusejí být vždy kýženou spásou

Firmy se dostávají do finančních problémů třeba už jen tím, že jim ostatní neproplácejí faktury dle stanovených termínů. Dostat se pak do mínusu nemusí být vůbec těžké, brzdí to další chod a rozvoj společnosti. Banky přitom spoustu klientů z řad podnikatelů a živnostníků odmítají, protože zkrátka aktuálně nemají dostatečnou bonitu. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti se pak může jevit jako nejlepší řešení.

Co si ohlídat, když si zařizujete nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti?

Jestliže si chcete sjednat nebankovní podnikatelský úvěr na nemovitost, je třeba si najít spolehlivého poskytovatele. Rozhodně se vyhněte různým lichvářům a firmám, jež vám sice tuto možnost nabídnou, ovšem za cenu vysokých úrokových sazeb a s krátkou dobou splatnosti. Takovýto úvěr by vás dříve či později dostal do ještě větších problémů.

Na koho se obrátit?

Se zajímavým produktem přichází společnost Nebankovní Finance. Její podnikatelský úvěr na nemovitost je atraktivní především v tom, že si splátky můžete rozložit až na několik let, přičemž každý měsíc platíte jen relativně nízkou částku, tudíž máte jistotu, že vás úvěr zbytečně nezatíží. Kromě toho se dá nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti vyřídit velmi rychle, potřebné finanční prostředky od zmíněné společnosti budete mít na svém účtu už do 48 hodin od podání žádosti. Firma disponuje rozmanitou sítí obchodních zástupců, kteří působí po celém území České republiky. K hlavním přednostem, jimiž se zmíněný poskytovatel úvěrů pro podnikatele může pochlubit, patří férovost jednání. Nemusíte se tedy obávat žádných komplikací. Ručit lze jak vlastní nemovitostí, tak i nemovitým majetkem třetí osoby, pakliže vám k tomu dá souhlas.

Publikováno: 22. 06. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková